Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kövér embereket miért nem...

A kövér embereket miért nem fogadják el?

Figyelt kérdés
A társadalom miért nem fogadja el őket , amikor ők is emberek , és lehet hogy ha kívülről nem is de belülről sokkalta másabbak , és normálisabbak mint az izomagyú idióták. Mindenki semmirekellőnek tartja őket. De most tényleg ez mért van így ? Nekem semmi bajom velük , sőt sokkal értelmesebben el lehet társalogni némelyikkel mint az anorexiások 100%-ával.

2013. aug. 22. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mert a mai világban minnden a külső..
2013. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Általánosítasz.

Nem csak kövérek és anorexiások/izomagyak vannak, hanem normális testalkatú emberek.

Vannak normális és idióta kövér emberek is.

A társadalom elfogadja a normális mértékben elhízottakat. Aki meg 130 kilós az ne csodálkozzon. A kövérség nem olyan, minthogy valaki magas, vagy alacsony, vagy szőke, vagy kékszemű, hanem egy egészségtelen állapot. Nem jó, nem kell elfogadni. Ahogy az alkoholizmust, a dohányzást vagy a drogokat sem.

Ezekre ki lehet mondani, hogy károsak, akkor a kövérségre is ki lehet.

2013. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

"sőt sokkal értelmesebben el lehet társalogni némelyikkel mint az anorexiások 100%-ával."



Látod, te meg őket nem fogadod el, meg az "izomagyú idiótákat", sajnos ilyen az élet, nem lehet mindenkinek mindenki megfelelő.

2013. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Véleményem szerint elfogadja a társadalom őket, csak egész egyszerűen nem vonzóak, ezért nem akarnak tőlük semmit. Ezt az utolsó mondatot ugye nem gondoltad komolyan?
2013. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Én voltam kövér, de lefogytam 10 éve.Engem is b@ztattak érte.Igazuk volt, mert tényleg ronda az ember kövéren valamint lusta disznónak néz ki.Aki kövér fogyjon le és akkor nem fogják bántani.
2013. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Tömött buszon vagy egy liftben kifejezetten zavaró, ha 3 ember helyét foglalja el egymaga.
2013. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Elsővel értek egyet, a kövér ember nem azért kövér többnyire mert annak született, hanem mert elhanyagolja magát, összevissza zabál, egy egészségtelen állapotban él. Aki beteg, az is törekszik a gyógyulásra, egy kövérnek is törekednie kellene az alapállapot visszaállítására, de felvértezi magát szuper kifogásokkal miért nem tud lefogyni és eszik tovább. A külső meg azért fontos sajnos, mert elsőre az alapján ítélnek meg emberek. Én nem bírom a kövéreket, pláne azt nem, aki egyfolytában zabál és veri a mellét, hogy szegénynek ilyen az alkata, sajnos nincs mit tenni. Aki betegség miatt kövér, az más. De aki azért kövér, mert egy falánk disznó, az szégyellje magát.
2013. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyire nem lehet általánosítani. Van mindig egy aktuális trend a külsőt tekintve, és vannak emberek akik eszerint ítélnek meg másokat. 100 éve egy sovány nő nem kellett volna senkinek. :D Én pl. senkit soha nem bántottam a külseje miatt, szerintem egy duci ember is lehet nagyon vonzó,kedves, aranyos.
2013. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tartja őket mindenki semmirekellőnek... Magyarországon élünk, ember, itt nagyon sok ember kövér és az emberek anyja vagy nagyanyja is, megszokhatták őket s láthatták, az is ember.


Valaki írta, hogy a kövér összevissza eszik, egészségtelenül. Namármost ez szinte minden magyar emberre igaz... Nem igazán az egészségtudatosság és a kiegyensúlyozott táplálkozás jut eszembe a legtöbb ember étrendjéről... S nem kell ahhoz rengeteget zabálni, hogy hízzon valaki és fordítva. Ez egy bonyolult dolog.

2013. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt bírom,hogy amikor feljön a kövérség,akkor mindig bedobja valaki,aki amúgy sosem volt kövér,hogy "csak mert zabál".

Hát rohadtul nem csak amiatt lehet.

Vékonyból is ismerek olyat,aki brutális adagokat megeszik,aztán meg megkérdezi,hogy "azt még megeszed" és ő sem azért vékony,mert csak "egészségesen" táplálkozik.

2013. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!