Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki azt mondja rád,...

Ha valaki azt mondja rád, hogy "fura vagy. " negatívként vagy pozitívként éled meg?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ ki mondja és milyen hangsúllyal.
2013. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mondjuk egy családtagod, vagy egy kialakulóban lévő kapcsolatban a másik fél. normális, közömbös hangsúly.
2013. aug. 28. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Án akkor inkább pozitívként, vagy semlegesen
2013. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ehh. Rám 5 perc után mindenki ezt mondja vagy azt, hogy "hülye". Fel se veszem már...
2013. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom magamról, szóval nem hatna meg.
2013. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jó de nektek ez inkább negatív vagy pozitív szó?
2013. aug. 28. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Én megköszönném, ha az általad említett hangsúllyal mondaná valaki. Tudom magamról, hogy fura vagyok, de ettől függetlenül meg lehet sérteni azzal, hogy "le furáznak", ha a hangsúly sértő, lenéző.


A legtöbb lány 20 perc után azt mondja rám, hogy fura vagyok, de ez engem nem zavar.


Ettől leszek "egyedi". :)

2013. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyban függ a szüvegkörnyezettől és az általam jelenteni vélt tartalomtól, de eddig általában szinte mindent negatívan vettem magamra szóval ezt is negatívnak vemmén szerintem.
2013. aug. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen pozitív, szeretek fura lenni. :)
2013. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!