Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazából csak kiönteném a...

Igazából csak kiönteném a szívem. Vélemény jöhet (? )

Figyelt kérdés
Van egy srác.Gólyatáborban ismertem meg.Úgy vettem észre h közeledik felém,mert a múltkor is amikor találkoztunk elhívott vhova.(nemet mondtam) Az a fajta srác aki nem túl helyes,de vhogy olyan kisugárzása van és úgy tud udvarolni h mindenkit az ujja köré csavar könnyedén.Van 3 csaj akik ott voltak gólyatáborban.Állítólag nem történt semmi csak smároltak,pedig egy sátorban aludtak.De mégha el is hiszem h nem történt semmi,azt bevallotta h smároltak,mindenki szerelmes belé,mindenkit hülyít...Tudom nem túl szerencsés,próbálom elnyomni magamban az érzést , de attól félek h beleszerettem.Na szval csak ennyi... Igazából még magamban sem tisztáztam a dolgokat.
2013. aug. 26. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:

De várjál..elhívott valahova,és te nem mentél.. akkor okod volt rá,hogy nemet mondtál,szóval most nem is értem,hogy mi a probléma?

És ha elmentél volna??Lehet,hogy nem bántad volna meg!

2013. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet h nem bántam volna meg...Csak akkor még ennyire sem voltam tisztában a gondolataimmal és nem akartam addig vele lenni,mert lehet h olyat csináltam volna amit később megbánok.(pláne úgy h kavar vagy 10 csajjal)
2013. aug. 27. 01:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!