Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a legtöbb sportembe...

Igaz, hogy a legtöbb sportember cigizik?

Figyelt kérdés

Valaki egyszer ecsetelte, hogy sok sportoló, például kézilabdázó cigizik. Azt hiszem, azt is mondta, hogy az egész női magyar válogatott.

Sokszor látom, hogy aki sokszor bicajozik, vagy fut, cigizik.


Ugyanakkor fura nekem. Egy pótcselekvésnek tartom, aki cigizik, az vagy nem tud lenyugodni, vagy űrt érez szerintem. Aki sportol vagy csak eleget mozog, annak szerintem le kellene tudnia nyugodni és űrt is kevésbé kellene éreznie.


2013. aug. 7. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nekem talán egyetlen sportoló ismerősöm dohányzik, de ő is le akar szokni.
2013. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, aki igazán profi (pl. válogatott) arról nem tartom valószínűnek.
2013. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kamu "sportember" az igen:) A sok mellregyúrós-pálcikalábú majom, az igen:)


Egy igazi sportember nem cigizik.

2013. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Remélem így van tényleg.

Egy világ omlana bennem össze, ha a sportemberek is ennyire törődnek csak az egészségükkel. :)


Ma is beszélgettem olyanokkal, akiknek 60 km bringázás még kevésnek számít, és szoktak vagy 30-al menni. És dohányoznak!!

2013. aug. 7. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
60 km bringázás messze van a valódi élsporttól. Az gyakorlatilag 3 óra ha tartod a normál tempót (20 km/h). Aki rendszeresen maratont fut például, arról nehezen tudnám elképzelni hogy cigizne.
2013. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meglepően sok sport embert ismerek aki cigizik, iszik is, kondisok közül nem egynek 50-es keze van, van aki naturálba edz. Kézisek között is sokat ismerek.
2013. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az élsportolókra is gondolok, meg azokra is, akik annyit mozognak, hogy képesek 3 órán át 20 km/h-val tekerni.
2013. aug. 9. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!