Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan buktathatnám le?

Hogyan buktathatnám le?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki rengeteg kamu profilt hoz létre, s rendszerint magának írogat. Így akarja azt a látszatot elérni, hogy ő milyen nagy társasági ember, holott egész nap egyedül ül a gép előtt.


Újabban személyiségeket talál ki magának, hol pilótának, hol gitárosnak képzeli magát. Lopott képeket posztol ki stb.

A legfrissebb kreációja egy olyan profil, ami egy ismert énekes. Képeket is róla tesz ki, és mikor megkérdezik, hogy valóban ő-e az XY, azt mondja, hogy természetesen igen. Nyilvános profil melyen hazugságokat állít erről az énekesről, nem kicsit lejáratva. Úgy gondolom ez már igen erősen hitelrontás lehet.

Ja, és erről az énekes profiljáról is írogat magának nyilvánosan.


Azt hozzátenném, hogy egy 27 éves srác csinálja mindezt. Én legszívesebben elküldeném kivizsgálásra.


Hogyan buktathatnám le, hogy mindezek mögött ő áll? Szeretném ha egy kicsit megszívná, irritál, hogy ennyi embert hülyének néz.



2013. júl. 18. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nincs jobb dolgod? Ezzel az egesszel csak magadat jaratod le, lesullyedsz az o szintjere.
2013. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hey te rolam beszelsz???
2013. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Igazad van, egyedül azért idegesít a dolog, mert nem egy embert néz így hülyének. Én ilyen vagyok, hogy ez a hülyének nézem a másikat dolog ki tud hozni a sodromból . Amúgy nem érdekelne, sz@rnék rá nagy ívben.


2. válaszoló: Azt se tudom ki vagy! :D

2013. júl. 18. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen osztálytársam :D Összejelölt divatból + benne volt vmi jelölös csoportba, így lett 5000 ismerőse. Kamu profilon keresztül írt magának, pl: szomorú arc, kamu profillal: mi a baj tesó? :DDDDD Aztán poénból ki akartak valami írni a Face-re amikor ő mondta hogy nem az ő Face hanem odaadta a szomszédjának de néha belép :DDDD Ezek beteg emberek, hagyd rá :D Mi ezen 4 évig jókat nevettünk :DDDDDDDDDDDDD
2013. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál! :)


Igazatok van, hagyom a francba! Jobban járok én is, jobb dolgom is van ennél. :)

2013. júl. 18. 17:06
 6/9 anonim válasza:

Ez mind szép és jó, de ez nem feltétlenül nagyot mondás, hanem mentális betegség. Egyáltalán nem biztos, hogy rosszindulatból, avagy azért teszi ezt, hogy másoknak tetszelegjen. Lusta vagyok rákeresni, de van egy ilyen betegség, olvastam róla korábban, csak szita az agyam, de hátha valaki tudja..:)


Ismerős pl, előadta, hogy katonaságnál dolgozott, ami hihető, de mellette volt egy-két kreált sztori, amiből tudni lehet h. nem mond igazat. Ilyen háború-olyan háború. De senki sem haragudott rá, hisz egy szemernyi rosszindulat sincs benne :)

2013. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, gyanakszom én is, hogy van valami mentális baja.

Eleinte mikor megismertem éjszakákat tudtunk átbeszélni, akkor teljesen normálisnak tűnt. Ahogy telt az idő egyre inkább kezdett előjönni ez az énje, majd egyre nagyobbakat hazudott. Többek közt azt is, hogy halálos beteg...

2013. júl. 18. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Megígérem, hogy ezentúl nem adom ki magam másnak.


Dévgehen

2013. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Óh, köszi, nagyon kedves vagy! :D :P
2013. júl. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!