Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi igénytelen ember? (pl. putris lakás, büdösek, ízlésficamosak)

Figyelt kérdés

Néha csak nézek h miket látok. Oké h nincs pénz már, stb. de néha tényleg csodálkozok.

1.)Múltkor egy haveromékhoz mentem, kicsi a lakásuk ez nem baj, de akkora kupi, kosz volt h mozdulni nem bírtam, teli volt a lakás lim-lomokkal, úgy kellett magam után lehúzni a tust mire hazaértem. Attól h valainek nincs pénze, még lehet tiszta a lakása.

2.) volt h a buszon utaztam egy nőnek tiszta pisa és izzadt szaga volt meg koszosak a ruhái.

3. egy másik csaj meg tök ízlésficamosan volt kiöltözve ilyen virágos gatyához vett fel ilyen rózsaszín csíkos felsőt, mindenki rajta röhögött...

Oké h nincs pénz, én is van h vatera.hu-n, turiba vásárolok ruhákat áron alul, de igyekszek minőségi, szép darabokat venni. Kupi nálam is előfordul de 2 hetente takarítok ha meg valaki jön hozzám, akkor is fel takarítok, összepakolok. Naponta 2x fürdök, deot használok, stb



2013. júl. 15. 13:50
1 2
 11/12 anonim válasza:
75%
A férfiak nagy része is igénytelen, olyan növel vannak, hogy az valami borzalom.....
2013. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én mindig azt mondom,magadnak vásárolj ne a szomszédnak!

Tehát gondolok ilyent is hogy nem veszek egy kis Suzukit,mert szomdédoknak nem tetszi kveszek BMW-t.

2013. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!