Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25-30közötti pasik, ti ott...

25-30közötti pasik, ti ott szoktatok aludni a haverotoknál?

Figyelt kérdés
Pl úgy,hogy este átmentek hozzá?
2013. júl. 14. 20:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egy fokkal jobb a helyzet-nem,nem vagyunk együtt a pasival,szinte semmit se tudok róla!Csak szoktam látni,hogy elég gyakran bemegy egy házba,későn,viszont kb ugyanekkor más házaknál is láttam,szerintem oda is bement!Mindig egyedül látom,ezért gondoltam,hogy szingli!Talán mégsem?Az ő lakása,és ahova bemegy 5percre van egymástól!Szombat este 9előtt elment vásárolni,hazulról jött,az üzletből egy nagy szatyorral jött ki,és bement abba a bizonyos házba!
2013. júl. 15. 10:45
 12/16 anonim ***** válasza:
vitt valami kaját a csajnak, és utána meghúzta
2013. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha később ez hirtelen abbamarad, és sok pénze lesz, akkor emberrabló.
2013. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Haha,panelházi emberrabló!Honnan tudjam én,hogy mennyi pénze van?Nem ez érdekel,amúgy is írtam,hogy sokat nem tudok róla!
2013. júl. 16. 21:05
 15/16 anonim ***** válasza:

Hú ezek alapján elég sok dolog lehet. Nem csak csaj, de haverok, vagy akár munkával kapcsolatos dolog, pl vmit kiszállít tényleg elég sok a lehetőség. És honnan tudod hogy ottmarad? Egész este figyeled? Mert lehet az is lehet hogy nem marad ott, hamarabb eljön, csak te azt már nem látod.

Ezek alapján szerintem is szingli. Miért nem kérdezed meg? Pl csak így egyszerűen leszólítod, hogy "helló, szoktalak látni a környéken" és valami alkalomhoz illő kérdést felteszel és utána-később simán arra is rákérdezhetnél hogy miket szokott csinálni arra.

"Nagy szatyorral jött ki"... Nekem erről az ugrana be először hogy pia volt a szatyorban és házibuliba ment, vagy haverokkal inni.

Kicsit túlspilázod a dolgot, ha már itt feltetted egy olyan pasiról a kérdést akiről alig tudsz valamit. Ha 25-30 éves akkor pedig bármikor lehet barátnője, szóval szedd össze magad mielőbb, és menj oda, vagy pedig ne ábrándozz ennyit vadidegenről. De tényleg biztos hogy örülne is neki ha csak úgy mosolyogva és lazán kérdeznél tőle valami, kivéve ha rossz passzban van. Ha meg nem tetszik neked a pasi, csupán azért nézed mert élvezed a kukkolást akkor ejnye.. :P

2013. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen,tetszik a pasi,azóta más házba is bement,én is gondoltam,hogy lehet,meló miatt!Bár ezek panelházak!Szép helyen lakok,sétálni lánnyal sose látom,persze ez nem jelenti azt,hogy nincs senkije!Mikor utoljára láttam,h bement abba házba,akkor utána figyelgettem,persze nem egyfolytában,néha-néha kinéztem az ablakon!Nem,nem vagyok kukkerolós alapjáraton,viszont mostanában lesem!Sajna nem nagyon jön össze az alkalom az ismerkedéshez,és más dolog is van...:s
2013. júl. 24. 20:52
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!