Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon megráz titeket, amikor...

Nagyon megráz titeket, amikor egy proli felkapaszkodik az uborkafára és dicsekszik?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen ismerősöm. Régen egy kis senki volt: se munka, se barátok, se pár, nulla népszerűség, jelentéktelen jellem. Kis kedves, ártatlan lányka volt. De most megnéztem a Facebookját és kitett magáról ilyen modellkedős képeket. Egy régi ismerőse ráírt és megdicsérte, hogy mekkorát fejlődött, de ezt nem negatívan. Erre a proli visszaírt egy ilyet, hogy mindent a párjának köszönhet és hogy 700 eurót költöttek a pár nap alatt. Utána másnap írt egy újabb kommentet, amivel leoltotta ezt a személyt azzal, hogy csak 60 ezret keres. Szerintetek mennyi lehet az IQ-ja ennek a prolinak? Hogy lehet valaki ilyen buta? Miért kell nagyképűnek lenni? és végül: szerintetek mikor esik le az uborkafáról?

2013. júl. 3. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.
2013. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem tarom helyesnek a viselkedését, de a te fajtádat sem bírom, akik felsőbbrendűnek képzelik magukat a legtöbb embernél és akik nem annyira harsányak, mint ti, elkönyvelitek nóónéém senkinek, amikor meg az emberke megváltozik, elkezdtek hápogni, hogy mit képzel magáról,stb.. szóval ugyan ezt levágjátok, amit most leírtál.. Egyszerűen borzasztó..
2013. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha ennyire utálod és kiakaszt, miért nem törlöd? Az ilyen embereket úgyis megleckézteti az élet, hidd el. Vannak emberek, akiket sajnos kizárólag a pénz mozgat, az ilyenekből lesznek 40 éves korukra a kiélt fejű, egyedülálló, senkinek sem kellő vén ku...vák.
2013. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagy tisztában a "proli" szó jelentésével.

Amúgy meg irigy vagy.

2013. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Engem is jobban idegesítenek az ilyen típusú emberek, mint Te kérdező. Oké, hogy az illető személynek nem kéne oltogatnia, mert kb. semmit nem tett, de te szerintem jóval alacsonyabb szinten vagy, mint ő. Mi az, hogy senki, jelentéktelen jellem? Hányszor próbáltál beszélgetni vele, megismerni? Neked mennyi IQ-d lehet egy ilyen kérdés feltevése után?
2013. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem ráz meg és nem is érdekel, aki irritáló, ellenszenves, azzal egyszerűen nem foglalkozom, nem tartom a kapcsolatot. Nem vagyok se irigy, se kárörvendő, se pletykás típus, a saját életemmel foglalkozom, nem másokén szörnyülködök.
2013. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
A 2-es válaszoló elmondta helyettem amit akartam , teljes mértékben egyet értek vele....
2013. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Milyen furcsa, hogy hétszáz euró fáj az embereknek, de jegyet váltanak egy olyan filmre, aminek a főszereplője 25 millió dollárt kap. Az persze "nem proli" hanem híres.
2013. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Honnan jön az, hogy én felsőbbrendűnek tartom magam? Nem vagyok rá irigy, mert tudom, hogy megszívatja az élet, ismerem őt. Csak a pofám leszakad.:D
2013. júl. 3. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!