Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bemutatkozás házibulin?

Bemutatkozás házibulin?

Figyelt kérdés

Üdv!


Hamarosan egy házibuliba megyek, ahol csak pár embert ismerek. Lesznek ott fiúk-lányok is vegyesen, de főleg utóbbi, a létszám kb. 40 fő.


Nem nagyon voltam még úgy buliban, hogy ne ismerjem a társaság nagy részét, így nem tudom most mi az etikett. Egyesével be kell mutatkoznom mindenkinek? Vagy elég csak azoknak akik a házigazda körül vannak? Nem értem hogy van ez, segítsetek légyszi!



2013. jún. 8. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkinek se bemutatkoznod.. max ha valakit bemutatnak neked..
2013. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nagy társaságnál nem kötelező, most 40 ember nevét nem fogod úgysem megjegyezni. Max. ha valakivel elkezdesz beszélni akkor bemutatkoztok egymásnak..ennyi.
2013. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, így van, ahogy első írta, nem kell bemutatkoznod. Legfeljebb ha odamész egy ismeretlenhez, akkor nem árt elárulni a keresztneved, de ott is csak akkor, ha valami olyan oka van és pl. nem az, hogy megkérdezd, merre van a mosdó.
2013. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! Én is valahogy így gondoltam, csak mondom nehogy rosszul tudjam aztán én legyek a "bunkógyerek" :D
2013. jún. 8. 15:52
 5/7 Amado atya ***** válasza:
100%

Lánynak pl. így is lehet:

"Szia. A nevem Laci. Jól jegyezd meg, mert nemsokára egy órán keresztül fogod visítani az ágyon fekve."

:D

2013. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó se rossz, csak akkor már beindul a buli :DD
2013. jún. 8. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. olyan mint amikor diszkóba vagy kocsmába mész. Ott se ismersz mindenkit, de akivel összespanolsz, azzal persze hogy bemutatkoztok egymásnak. Annyi a különbség hogy házibuliban könnyebb összespanolni másokkal.
2013. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!