Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szólnál a lakótársadnak, hogy...

Szólnál a lakótársadnak, hogy ne csapkodja az ajtót?

Figyelt kérdés

Ami miatt nem szólok könnyen: lehet, nekem is van valamilyen idegesítő szokásom,amit ő elvisel szó nélkül. Nem vagyunk húde jóban,de normális, kulturált viszony van köztünk.

Őt nem igazán zavarja,hogy mondjuk éjjel van,lazán csapkod akkor is.

Te mit csinálnál,szólnálneki vagy ez csakkis dolog?


2013. máj. 26. 21:38
 1/5 Argloss ***** válasza:
Szerintem érdemesebb neki addig szólni ameddig még nem készültél ki idegileg, mert így még normálisan tudod tálalni és akkor nem lesz belőle csak azért is csinálom dolog a sértődöttség miatt...
2013. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs annyi kultúráltság benne hogy ne csapkodja az ajtótt akkor meg kell követelni tőle.
2013. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zabmester ***** válasza:
Szerintem én szólnék. Nagyon figyelve arra, hogy ne tűnjön letámadásnak.
2013. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még szép,hogy szólj neki. legfeljebb ő is megmondja mi zavarja őt és mindketten igazodtok a másikhoz.
2013. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szólnék neki, ha nem az egyik fülén be, a másikon ki, ráadásul csak fölös vita lenne belőle. Mert nekem meg ilyen a lakótársam, aki az ajtót csapkodja.
2014. jan. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!