Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki ad nekem egy tanácsot?...

Valaki ad nekem egy tanácsot? (lent)

Figyelt kérdés
Általánosban az osztálytársaim közül volt legalább 6-7 gyerek aki úgymond rossz volt, szóval sok vicces dolgot csináltak. Nagyon jofejek voltak, nagyrészt, mert azért volt egy-kettő aki inkább gonosz volt, meg olyan aki szereti beégetni az embereket, persze azokat nem bírtam. Szóval most hetedikes vagyok, és gimibe mentem át, és mivel én jó tanuló vagyok ezért egy keményebb gimibe mentem. Itt kb. 2 ember van az egész évfolyamban aki ilyen, de ők se nagyon, de sajnos látom hogy kapják az igazgatóikat apró semmiségekért. Olyanokert hogy pl. egy baleset miatt eltörtek egy széket, amit.egyébként kifizettek. Szóval úgy érzem nem hagynak elég életteret, és hiányoznak azok az őrültek, az előző sulimból. Igazából ott én is kicsit 'rosszlánynak' számítottam, de csak az utolsó éveim vége fele, mert addig tartott hogy otthon érezzem magam, és hogy önmagam legyek. Most viszont megint csöndes vagyok. Elmenni nem annyira.szeretnék, mert közlekedési szempontból abszolút legjobb a hazunkhoz, plusz elvileg jó suli, tanulos, jó eredmenyu emberek kerülnek ki innen.

2013. máj. 24. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lázadj.
2013. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tekints rá úgy , mintha dolgozni mennél. Letudod a munkaidőd, utánna tudsz menni a haverjaidhoz, bnőidhez. Amíg suliban vagy meg koncentrálsz a tanulni valóra, szünetekben beszélgetsz a töbiekkel, biztos találtok közös témát, értelmes embernek tűnsz.
2013. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!