Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a jó a tetoválásban? Aki...

Mi a jó a tetoválásban? Aki tetováltatott milyen megfontolásból tette?

Figyelt kérdés
Nagyon sok emberen látok kisebb-nagyobb tetkókat és mindig elgondolkodok, hogy hogy nem félnek, hogy néhány év múlva megbánják vagy megváltozik az ízlésük és már nem fog nekik tetszeni. Tudom, hogy vannak lézeres eltávolítások, de az már akkor sem lesz ugyanilyen, mint a tetoválás előtt.

tegnap 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a kutyáim vannak tetoválva, akik a mindeneim, így sosem fogom megunni. Apró a tetoválás, könnyen elrejthető helyen. Random mintát ami most éppen tetszik én sem varratnék fel az általad említett okok miatt
tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Egész egyszerű oka van, még pedig az hogy tetszik neki.

Nem neked kell hogy jó legyen, szóval a kérdést se értem, miszerint “mi a jó abban”. Elég ha az illetékes tudja, hogy neki miért tetszik és miért akarta magára varratni.

tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Ez már a sokadik ilyen kérdés, nem tudom, miért nem olvasod el a korábbaikat.

Egyébként meg senkinek semmi köze mások testéhez, bőréhez, nekik ez tetszik és ennyi.

A legtöbben nem hirtelen felindulásból készíttetnek tetoválást, és a nagy többség nem bánja meg.

Emellett megfelelő szakember tényleg el tudja távolítani, csak az nem olcsó.

Te meg kivülállóként soha nem fogod tudni megállapítani, hogy volt ott vagy sem valami korábban.

tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként nagyon sok mintának van komoly jelenése, amit elsőre nem tudnál, ha nem olvasnák utána. Annak az adott embernek az a motívum fontos volt, ezért szeretné magán viselni, ennyi.
tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Az a jó benne hogy tetszik az illetőnek, és abból a megfontolásból tetováltat, hogy akar egyet.


Azt meg bármire lehet mondani, hogy "mi van, ha megbánod". Végzettségre, házasságra, háziállatra, házra, stb. De ha aszerint élsz hogy juj mi van ha rossz döntést hozol, akkor kimaradsz egy csomó mindenből, amit amúgy szeretnél.

Az meg, hogy később megbánják; hát ilyen az élet.

De az ilyet általában nem egy perc alatt dönti el az ember, hanem gondolkozik rajta + felnőttként lehet csak tetováltatni, aztán akkor meg már általában fix, hogy mi az illető stílusa, meg mi az, ami fontos neki annyira, hogy magán akarja tudni.

tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1 Ez teljesen érthető.

#2 Pontosan arra irányul a kérdés, hogy ki milyen megfontolásból tette. Írtam két példát, ami esetleges visszatartó erő lehetne. Ha neked nincs tetoválásod vagy nem akarod megosztani a véleményed semmi gond, csak akkor keress másik kérdést, mert itt semmi szükség nincs olyan beszólásokra, hogy nem nekem kell, hogy jó legyen. Nem írtam ilyet egy szóval se.

tegnap 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hiába vagy felháborodva, teljesen jogos választ kaptál egy kérdésre, amit feltettél.
tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Nem vagyok felháborodva, csak feltettem egy kérdést, amire te enyhén elkezdtél személyeskedni, így nyilván helyre foglak igazítani, hogyha csak ennyire telik, akkor más kérdést is kereshetsz. Leírom még egyszer, mert ezek szerint elsőre nem volt érthető számodra.
tegnap 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!