Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy bántak velem, mint valami...

Úgy bántak velem, mint valami kutyával Hollandiában nettó 1600 euros bér miatt, ráadásul adóssággal a nyakamba tértem vissza Magyarországra. Kinek tudnám ezt jelenteni?

Figyelt kérdés

ma 13:50
 1/9 Pumber89 ***** válasza:
100%
Itthon kinek tudod jelenteni, hogy szar volt kint? A lőtéri kutyát sem fogja érdekelni.
ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sóhivatalban...
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

10000x leirtuk mar hogy nem éri meg közvetítővel külföldre minimálbérért kimenni.

Olyan opcio nem volt hogy magadbak keresel melot es albérletet? Hidd el, 10x jobb életed lett volna.

ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
A testi és akár a lelki bántalmazás is mindkét országban bűncselekmény. Érdekelni pedig nagyon is érdekelheti a lehetséges jövőbeli áldozatokat. A részletek viszont nagyon is számítanak, hogy mit lehet kihozni belőle. Ügyvéddel, joghoz értő szakemberrel érdemes beszélni.
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1600 euróért nem is értem hogy képes valaki külföldre kimenni.


Tudod ki mennek ki ennyiért?

Az indiaiak, ahol náluk 3x olcsóbb a megélhetés, mint nálunk, és évente egyszer mennek haza.


A közvetítő is a munkádból él, neki az a célja, hogy minél olcsóbban találjon neked, szállást, tehát bezsúfolva x emberrel, rossz állapotú lakásba.

ma 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit csodálkozol. Ott gyűlölik a magyart, semmibe nem nézik. Ha ráadásul közvetítőn keresztül mentél akkor azok meg szinte minden esetben átvernek. Mindenki tudja. De alapból minek megy valaki olyan országba ahol nem tekintik a magyart embernek? Van kint ismerősöm és valahogy bekamuzta hogy ő spanyol állítólag.
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De miért utálnak minket?
ma 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet tesók kimentek és ki adták magukat magyarnak. Fogalmam sincs, de ott nagyon gyűlölik a magyart. Nem szabad oda menni dolgozni. Német vagy Ausztria is sokkal jobb.
ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állítólag ha mint turista mész akkor is gyűlölnek. Volt olyan magyar turista akibe bele is kötöttek. Ennek tudatában nem normális aki ott akar élni és dolgozni.
ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!