Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarországon vannak olyan...

Magyarországon vannak olyan állások, ahol 450e Ft. a nettó fizetés?

Figyelt kérdés
Képzetlen munkaerőként (unskilled labor), tapasztalat nélkül.

okt. 14. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Unix brutto 702, nyilván teljesítménybér, de van aki eléri. (Én anno mindig elértem a maxot, amikor ott dolgoztam, csak akkor még kevesebb volt de amikor emeltek akkor a teljesítményen is könnyítettek arányosan.)

Matusz Vad is bruttó 750-800-ért hirdetett nemrég, éjszakás műszak, ott nem dolgoztam, nem tudom milyen.

Ez a kettő jut eszembe most, nyilván skillek nélkül olyan rengeteg opció azért nincsen.

okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Én most vettem fel teljesen pályakezdő, de ügyes fiatalt irodai kisegitő munkákra, 480as a nettója. Simán van ilyen.
okt. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Gyárakban, főleg Budapesten és környékén, valamint a nyugati régiókban meglehet ez a bér. Persze műszakpótlékokkal, bónuszokkal együtt. Olyat nem hiszem hogy találsz, ahol az alapbér ennyi. Betanított irodai melóknál szintén ritka ez a fizetés, plusz ezekre általában több 100 önéletrajz beérkezik, így bejutni is nehéz.
okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

“Betanított irodai melóknál szintén ritka ez a fizetés”


Egyáltalán nem. Nálunk mindenki efölött keres.

okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vendeglatasba meg tobb is
okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Jó, nem csak a ti cégetek létezik a világon.

okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nálatok lehet, de a budapesti átlag is nagyjából az, hogy az egyszerűbb irodai munkák, amikhez max alap számítógépes felhasználói skillek kellenek, ugyanúgy vagy néha rosszabbul fizetnek, mint a betanított fizikai munkák. Hemzseg a Profession nettó 300-at kínáló irodai munkáktól. De ha van még felvétel, érdekelne, pont váltáson gondolkodom. :)
okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Nincs
okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ez olyan elérhetetlen összeg? Szerintem már alapnak kell lennie a megélhetéshez sajnos.
okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9: Sajnos az Észak-Alföldi szektorban élek. Családtag 330k nettót keres állami holdingnál 30+ év tapasztalattal. A BMW gyár Debrecenben kínált volna 500k-t apámnak, (skilled worker, 30+ év tapasztalattal) az, hogy bruttó, vagy nettó bér lett volna ismeretlen, mert inkább elhagyta az országot.
okt. 14. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!