Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a legjobban fizető állások...

Mik a legjobban fizető állások Magyarországon?

Figyelt kérdés
Miből lehet a legjobban megélni középiskolai végzettséggel, érettségivel?

2023. nov. 25. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Gázszerelő
2023. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Politikus,Prosti
2023. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Vape, kóla osztás nagyban
2023. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Bartos Csének lenni
2023. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Magánvállalkozó villanyszerlő, gázszerelő stb...


Hónapokra előre le van foglalva rengeteg szakember, elkérnek naponta kb 200k-t és pocsét munkát végeznek.


Nálunk voltak felsők. Összesen 3-4 napot dolgoztak és 1,5 milliót elkértek, de úgy lefetettek mindent, szó szerint mindet. Kilincsek, zsanérok. Ablakokat nem lehet lehetett kinyitni és volt olyan ajtó, amit nem lehetett becsukni olyan vastag volt rajta a festék.


A falak gyönyörűek voltak távolról, de semmit nem csiszoltak rajtuk, de még ott sem ahol villanyszerelői munka miatt kifejezetten egyenletlen volt, csak lefestették.


Csempére is ment festék.


Programozó vagyok, de szerintem nekem soha sem lesz olyan napi bérem, mint egy ilyen munkát végző festőnek, de még akkor sem ha véletlenül MVM igazgató lennék nettó 5 milliós fizetéssel.

2023. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Full stack dev
2023. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%
Légoforgalmi irányító.
2023. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, azért nem tudom, hogy mennyire keresettek. Én biztos nem fizetnék ennyit egy festőnek, az pont olyan dolog, amit bárki meg tud csinálni, pláne ilyen minőségben. Ráadásul ha te takarítasz utána, jobban is figyelsz, hogy mit kensz össze.

Amikor mi felújítottunk, nekünk is ajánlott egy festőt a kőműves, tavalyelőtt 300.000 Ft-ért akart kifesteni egy 15 m2-es szobát. Erre mondtuk, hogy köszi, megoldjuk. De utána többször is mondta a kőműves, hogy a festő már nagyon várja, hogy mikor hívjuk. Ja, elhiszem. Azt várhatja is.

Burkoló, villanyszerelő az már inkább. Bár ha nagyon muszáj a férjem is beburkol bármit, jártunk úgy, hogy itt hagyta felébe a munkát a szaki, és ő fejezte be, de azért nem a kedvenc munkája.

2023. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Politikus, prosti, (egyetemi) kuratóriumi tag/elnök, influencer, kócs, életmódtanácsadó
2023. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!