Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis mi értelme van élni?

Mégis mi értelme van élni?

Figyelt kérdés
A párkapcsolatom nem jó, munkát nem sikerül találnom. Gondolkodtam egyetemen is, hogy tovább tanulhatnék, hátha akkor jobban lenne munkám. De miért? Szerintem azzal se könyörögnének, hogy dolgozzak valahol. Egy totál szerencsétlenség vagyok, akinek kár volt megszületni is.
tegnap 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár ez most így gondolod és felnőtt lét kezdetével azért sok nehézség felelőség is hull ránk amellett hogy több a szabadság is szóval rendben van ha úgy érzed most nehéz.

Nézd végig a területeket kislépésben. Feltenni magadnak kérdéseket Párkapcsolat miért gondolod hogy nem jó? Mi hiányzik? Van lehetőség rá hogy tudjatok róla szépen beszélni megoldani a problémát? Szereted őt? Szeretnél vele lenni vagy csak maradsz mert az a megszokott?

Miért gondolom azt hogy szerencsétlenség vagyok? Miből jutottam el erre következtetésre? Stb

tegnap 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mások egyre jobb létének hátterét biztosítani, miközben dekkolod a halált.
tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!