Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek milyen gáz szokásai...

Kinek milyen gáz szokásai vannak amik ha kiderülnének nagyon szégyellnétek magatokat ?

Figyelt kérdés
Kérlek ne szólja meg / nevesse ki a másikat senki! Nagyon kíváncsi vagyok kinek milyen ciki szokása van amit titokban csinál.

tegnap 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem olyan nincs, amit más ne csinálna otthon magányában. Mármint a többség mondjuk otthon kiturkálja az orrát az ujjával, ezt nem szégyellném, attól még, mert nyilvános helyen nem csinálok ilyet.

De van, hogy ha levágom a körmeim, akár kézen, akár lábon, azt csak úgy a nappali közepén csinálom aztán hagyom, hogy szétpattogjon mindenhova, jellemzően akkor csinálom így, ha tudom, hogy később vagy másnap porszívózni akarok úgyis. Mondjuk ezt sem szégyellném, ha kiderülne, maximum azt, ha mondjuk elfelejtenék felporszívózni és pont átjönne valaki és belelépkedne.😂

tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fika evés az egyik a másik,hogy ha kakilnom kell szeretem egy ideig visszatartani,mert jó érzés vagy nem tudom mi bajom van nekem😅
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is szoktam túrni az orrom de csak mert bele van száradva és muszáj kiszednem. Ha kifújnám nem jönne ki így muszáj turkálnom 😬. Egyszer meg is szóltak érte mert meglátta az egyik családtagom. Utána állandóan emiatt cikiztek...
tegnap 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Többször ellenőrzöm, hogy bezártam-e rendesen az ajtót.
tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A budin guggolok, mert úgy jobban esik tojni.
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4: ugyanez vagyok🤣🤣🤣

Rángatom mint egy ökör hogy jól be csuktam e🤣🤣🤣


A boltban kipakolok mindent hogy a leghátsót vegyem el🤣🤣🤣

ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4es és 6os válaszoló!

Ezek nem is gáz dolgok legalábbis én nem szegyellnem magam miattuk

ma 00:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!