Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hazudtam, és annyira nyomaszt,...

Hazudtam, és annyira nyomaszt, hogy félek menni találkozni velük, mi ez?

Figyelt kérdés
Egy eléggé visszahúzódó ember vagyok, csak férfi kollégáim vannak és mindegyik nagy nőcsábász. Én nem , sosem volt senkim nem is akartam soha senkit mert én nem vagyok erre felkészülve, igaz 30 leszek, de nem köt le a téma. Ebédeltünk és kérdezték volt e nőm, mondtam volt és még azon kívül volt kettő egy-egy éjszakás kalandom. Persze nem igaz, de én ezt mondtam mert nem akartam balfaxnak tűnni. Szerintem elhitték. Egyik tanácsot is adott, meg, hogy legközelebb mit nézzek, hogy csináljam. Ez egy hete volt és azóta nem futottunk össze kajáldába, csak pár percre, de rossz érzésem van, ha kiderül, hogy hazudtam kinevetnek plusz még kamuzós is leszek és többet nem beszélnek velem olyan témában ami mondjuk érdekel.
tegnap 20:00
 1/2 anonim válasza:

Hogyan derülne ki? Max ha véletlen elszólod magad. De nyomozni biztos nem fognak igaz-e.

Mondd meg, hogy most nem érdekel ez a téma, csalódtál stb...

tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem csak a kommunikációm hanem a megjelenésem is tipikus gyökér stílusra vall. Akár megkérdez valamit, hogy hogyan néz ki egy női nemi szerv vagy nem tudom, akik voltak már valakivel azok tudják ezeket. Kóklereket mindig észreveszik. Eleven példa, nekem volt az osztályban anno jogsim és autóm egy másik srác is mondta, hogy van jogsija meg autója és kérdeztem csak úgy, hogy " te is észrevetted, hogy a motorfékbetétek amiket most lehet kapni hamar elkopnak " és teljes meggyőződéssel igent mondott, ekkor tudtam, hogy kampó az egész. Nem értettem, hogy miért kell hazudni olyanról ami kideríthető, most én estem ebbe bele.
tegnap 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!