Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennétek találkozni egy...

Elmennétek találkozni egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már 2 hete beszélgetek. Tegnap kiderült hogy nemrég ért véget a párkapcsolata (3 hete nagyjából). Tehát ilyen friss dolog. Azt írta találkozni akar majd velem. Normál esetben 2 hét beszélgetés után ha szimpatikus az illető elmegyek a találkozóra. De így nem tudom érdemes e. Nem akarok senkinek sem a barátnő pótléka lenni.

ma 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes amúgy ha rendben van, ha meg pótlékként viselkedik veled tovább lépsz
ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha sokat beszélt az előző kapcsolatáról, szerintem menekülj
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem beszélt sokat
ma 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Inkább velem találkozz. Rendes, 30 éves, raktáros pasi vagyok. Barátnőm még nem volt, szóval nincs kiről beszélnem, ne aggódj!
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Megvan a rizikója az ilyen szakítás utáni történeteknek. Három hét nem sok idő, de lehet már érzemileg nem érintett rég, pl nem volt akkora szerelem, vagy már kifele volt belőle szakítás előtt is. De az is lehet még az exért van oda, te csak búfelejtő/ego boost lennél, vagy végül még annyi se és majd koppansz amikor kifarol meg eltünik mert az exhez megy vissza. Ez a két opció van főleg, és ennek átmenetei. Szóval alapvetően belemehetsz, csak figyed a jeleket, hogyan és miképp viszonyul exhez, illetve hozzád.
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!