Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 45 éves vk és kényszerből...

45 éves vk és kényszerből fiatalkori komoly gyógyíthatlan betegségek miatt munkahelyre sem tudtam menni,így tehát a semmiből félrerakni sem tudtam és így a szüleimmel élek. Őket nem zavarom mert örülnek hogy velük vk. Ez sokaknak miért is gáz?

Figyelt kérdés
ma 07:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

3-s.


Ha egy agytröszt lennék,de nem vagyok az és sosem leszek, lehetne itt sok mindent a számítógépen.


Szakmám sincs,mert nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy szerettem volna.

ma 08:28
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi az a vk?
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

5-s.


20 éves koromig rakodóként dolgoztam.


Ekkor jött egy olyan betegség amire a mai orvostudomány a legkomolyabb vizsgáló eszközökkel sem tudott mit reagálni mai napig nincs rá gyógyír és ez nem egyedi mert van több ismerősöm is ki így él a mai napig.


Csak 8 évig tartott ( egyhuzamban fájt a fejem 40 fokos láz szintjén)


25 évesen ugyebár 5 évvel később elmentem ugyan egy munkahelyre,de ez az állapot miatt pár hónapig bírtam és abba kelet hagynom,mert képtelen voltam koncentrálni,sőt kezdtem behülyülni.


Az idegeim ez miatt tönkre mentek.


Nos csak ennyi,.


De nekem egy életre odatett,mert azóta is kisebb nagyobb szünetekkel fájdogál a fejem.

ma 08:49
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha neked nem lenne gáz, akkor ez a kérdés meg sem született volna. Érzed, hogy ez így nem jó, még ha rajtad kívülálló okok miatt alakult is így.


Sosem dolgoztál semmit? Van elképzelésed, hogy merre szeretnél elindulni?


Nekem pl. van egy kollégám, aki informatikusnak tanult, de suli után az apja cégében dolgozott egészen más titulusban, természetesen nem volt bejelentve, tehát mint tapasztalatot, semmit nem tudott beírni az önéletrajzába. Ez így ment tíz éven át, mire megtalálta a cégünket, ahova felvették. Harminc évesen ez az első hivatalos munkahelye. Menne tovább, de mivel csak nálunk szerzett tapasztalatot, nem igazán tartanak rá igényt, tehát így nehéz.

ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14 vagyok, most látom a 13-as kommented.


Ez így már érthetőbb, de mi lesz, ha nem lesznek a szüleid, akik segítenek? Feléled az örökséget?

ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
Fú, én a helyedben megszűnnék létezni. Miből van önbecslésed, ha semmit nem csinálsz?
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy betegségről senki nem tehet (kivéve ha káros szenvedély vagy kóros elhízás okozta) viszont az ahhoz való viszonyulásról igen. Kicsit úgy érzem kérdező, hogy te valahogy nem is igazán szeretnél a kialakult helyzeten változtatni, hiszen 45 éves vagy, mostanra már kellett volna találni valami megoldást erre.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezzel simán lehet dolgozni. Ennél sokkal nagyobb problémátval dolgoznak emberek, mert muszáj nekik.


Mi lesz ha nem lesznek ott a szüleid? Abba belegondoltal?


Ismerek amúgy ilyen embereket. Nem minősítem. Majd rajossz,, ha ott leszel ahol ők vannak.

ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!