Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 45 éves vk és kényszerből...

45 éves vk és kényszerből fiatalkori komoly gyógyíthatlan betegségek miatt munkahelyre sem tudtam menni,így tehát a semmiből félrerakni sem tudtam és így a szüleimmel élek. Őket nem zavarom mert örülnek hogy velük vk. Ez sokaknak miért is gáz?

Figyelt kérdés
ma 07:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Sokan makk egészségesen, munkaképesen SZÁNDÉKOSAN élősködnek a szüleiken, azt tartjak gáznak.

A te helyzeted más, csak ugye sokan meg azt hiszik hogy attol lehetnel meg homeoffiszos programozó...

ma 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Az a gáz inkább, ha 45 évesen így ír az ember, hogy "vk". Igazából teljesen hiteltelenné is vált tőle a kérdés.
ma 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Mert manapság nem csak a munkahelyen lehet pénzt keresni. Call centeres simán lehetnél otthonról is. Telefon kell hozzá még egy laptop
ma 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem az az egyetlen opcio hogy "munkahelyre menni". En pl itthonrol igazgatom a cegem. Van aki 16 eves koratol suli mellett nyelvtanitassal megkeres egy atlagfizut. Van aki vegtagok nelkul fest es ir sikeres konyveket. Egy jobaratom tolokocsis, mar a fejet alig birja mozgatni, de dolgozik tovabb es segitseggel de utazgat a vilagban. Nem akarásnak nyögés a vége. Van egy konnyu kifogas, egy aldozatszerep ami moge bebujtal, es a sirba viszed a semmittevest. Gondolom azert jottel hogy validáld ezt, de ha ezt a kerdest kepes voltal kiirni, akkor masra is kepes vagy, szoval ezt majd a tobbi hozzaszolotol megkapod, szerintem szanalmas.
ma 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Vajon mik lehetnek azok a fiatalkori gyógyíthatatlan betegségek? Hmm..!?. 🤔
ma 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Ja persze, fiatalkori gyógyíthatatlan kétoldali munkaundoritisz. Mások meg kéz és láb nélkül is képesek dolgozni.
ma 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

2-s.


Jó hogy ilyen okos vagy.


Ne zavarjon hogy megvan határozva a karakter a kérdés feltevésnél,ha túl léped nem engedi megjeleníteni.


Tehát valahogy rövidíteni kell.

ma 08:03
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

El nem tudom képzelni, milyen gyógyíthatatlan fiatalkori betegségek lehetnek, amik miatt nem AKARSZ dolgozni.

Anyám gerincferdüléssel, pajzsmirigy betegséggel, epilepsziával is dolgozott, 16 éves korától. Férjhez is ment (2x), gyerekei is lettek, saját családot alapított. Bár 28 évesen rokkantnyugdíjas lett (orvosok cseszték el annyira, hogy muszáj volt), mikor jobban lett, nyugdíj mellett is dolgozott nagyon sokáig.

Szóval mi is a problémád a munkaundoritiszen kívül? Nagy círban leszel, ha a szüleid meghalnak. Életképtelen vagy.

ma 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Mi az, hogy megvan határozva a karakter kérdésnél? Ez nem a Twitter jó ember
ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9-s.


Nem okoskodni kell hanem kipróbálni és majd rájössz.


Egyébként meg jó hogy ez a legnagyobb gondod hogy 45 évesen így rövidítem a szavakat,sőt még diszkóba is járok,meg szlengül is beszélek tán ez is gáz a szemszögedből gondolom ebben a korban miben én vagyok.

ma 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!