Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A cigányok miért akarnak...

A cigányok miért akarnak minden reggel provokálni engem?(többi lent)

Figyelt kérdés
mindig mikor reggel megyek suliba vagy hazafele hozzám mintha le akarnának vállalni, szétterülnek az úton hogy ki kelljen kerülnöm őket. Sértő szavakat használnak, viccet csinálnak rólam majd nevetnek. És ezeket az embereket nem ismerem egyáltalán meg ők se engem csak egyszerűen a nem megszokott külsöm vonzza őket úgy érzem.

ma 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Kicsit ütögesd meg őket
ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
37%
Verd meg őket, vagy értesíts rend-őreit
ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert alja ostoba tudatlan nyomorék állatok, nincsenek agyonverve kikergetve a férgek az országból és ezzel visszaélnek .
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

3#

Ne általánosíts légyszíves.

Nem minden roma egyforma.

Van magyarba is rossz,

És Romába is


Tisztelet a kivétel mindkét féltől!

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

3#

Még ilyet atyám

Férgek? Állatok?

Szerintem te sem lennél különb a mentalitásod ahogy Meg nyilvánul

ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amelyik kötekedik, annak verd be az arcàt. Ezek a fajta aljacigànyok csak az erőszakból èrtenek. Így szocialázàlódtak. Sajnos elèg sok ilyen közűlük. Szerencsère nem mindegyik.
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, ajánlgatjátok itt egy egyedüli gyereknek, hogy menjen neki egy csapat cigánynak. Aztán kilyuggatva végzi az útpadkán.
ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!