Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha este van fürdés, akkor...

Ha este van fürdés, akkor reggel minek a mosdás?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott egy régi emlék a gyerekkoromból. A szüleim a születésem után nem sokkal elváltak, apámmal nem volt szoros kapcsolatom, ritkán találkoztunk és akkor is fagyos volt a hangulat.

Ennek ellenére nyáron nála töltöttem két hetet. Az első este szokás szerint megfürödtem (már voltam akkora, hogy tudtam egyedül fürödni), másnap reggel pedig ébredés után egy kis hideg vízzel megmostam az arcom. Amikor kimentem a fürdőszobából, apám visszazavart, mert szerinte ennyi idő alatt nem lehet rendesen megmosdani. Zavarba jöttem és visszamentem a fürdőszobába, de igazából csak az időt húztam, fogalmam se volt, hogy most akkor miből kéne állnia a mosdásnak az ő elképzelése szerint, hiszen este már fürödtem, az ágyban pedig nem lettem koszos. Nem is mertem tőle megkérdezni.

Ez már nagyon régen volt, de hirtelen valahogy felszínre tört bennem ez az emlék és továbbra sem értem, mit kellett volna csinálnom. Más egy órát tölt reggel és este is a fürdőszobában? Mivel?



júl. 25. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadon nem érzed meg a szagokat de bizony éjjel alvás közben is izzad és koszolódik az ember.
júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván a megmosom kicsit az arcom és 1 órát töltök a fürdőszobában között elég széles lehetőségek vannak...
júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát, így pár nappal az után és az előtt, hogy éjszaka nem megy 25 alá a hőmérséklet tényleg tudósok kellenek ennek kiderítéséhez.
júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Pszichológus segíthet.
júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Este-reggel zuhanyozok, van, amikor napközben is.

N

júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Reggel én pl meg szoktam mosni a hónaljam is, meg az arcomat alaposan (nem csak 2 mp vízzel).
júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel is képes izzadni az ember, meg tisztább, kellemesebb érzés úgy indítani a napot, hogy megmosakszik az ember. Én is minden reggel arcot, hónaljat mosok.
júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

"éjszaka nem megy 25 alá a hőmérséklet"



Itt, ahol elek, minden egyes nap 25 fok felett van az ejszakai homerseklet, januar 1-tol december 31-ig. Bizony :)



Ja igen, haromszor furdok naponta.



40F incel

júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Én reggel behajolok a kádba és megmosom az egész felsőtestem szappanos szivaccsal. És fogat is mosok. Értelem szerűen ez reggeli utáni rutin.
júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
#9 A zuhanyozáshoz sem kell több idő.
júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!