Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mérgező családi háttérrel...

Mérgező családi háttérrel mennyire tudtok normál családból jövőkhöz kapcsolódni?

Figyelt kérdés

Mennyire tudtok kijönni olyanokkal,akik viszonylag rendezett családi körülményeket,hátteret,stabil családi hálót tudhatnak magukének? Mennyire tudtok hozzájuk kapcsolódni?


Írjatok kérlek életkort is. Leginkább 25-30 felettiek,esetleg már maguk is családosok válasza érdekelne,de írhatnak természetesen fiatalabbak is.



ma 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Párom nagyon szar családi háttérből jött, emiatt páromnak rengeteg traumája alakult ki és sajnos, utólag ki is derült, hogy nem várt gyerek volt. Párom jó pár szakemberhez elment már.

Én rendezett családi háttérből jövök. Nálunk (párom és köztem) inkább az megfigyelhető, hogy a párom apja nagyon rossz mintát adott a páromnak (párom anyja korán meghalt), és párom az apja viselkedési mintáit vitte tovább, bár ezeket igyekszik levetkőzni, de ez nehezen megy neki. 11 éve együtt vagyunk, viszont még mindig vannak dolgok, amiket páromnak meg kell oldania.

Párom sokkal könnyebben tudott beilleszkedni az én családomba, mint én az övébe, ami azt is nehezítette, igaz, a mai napig, hogy én iszonyat nehezen tudom megbocsátani az apjának, amit a párommal annak idején tett. Párom apja, és jelenlegi párja nagyon alacsony értelmi és érzelmi intelligenciával rendelkezik.

ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudok kapcsolódni, mindössze én magam nem tudok normális családot kialakítani.


Pl. nem tudnék gyereket nevelni. Nincs elöttem épkézláb minta.

ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!