Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen előnyei és hátrányai...

Milyen előnyei és hátrányai vannak a hajléktalan életmódnak a normál élethez képest?

Figyelt kérdés

#előny #életmód #Hajléktalan életmód
szept. 17. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk az, hogy nincs pénzed, kocsis, lakásod, koszos vagy, büdös vagy, családod sincs, SEMMID SINCS
szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szabadabb az életed, nem kell időre kelni, kevesebb az elszámolni valód. Viszont nagy hátrány, hogy nagyvárosban tuti, hogy minden 2. ember b*tat.
szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Előny??? Rohadtul nem érdekli szerencsétlent, hogy nem kell időre kelnie, ha közben éhes állandóan.
szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előny: nincs

Hátrány: minden

szept. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok előnyről. Az, hogy pl nem adózol, nem előny, mert a szolgáltatásokból is kiesel. Az se, hogy oda mész, ahova akarsz, mert ez mit takar??? Egyik padról átköltözől a másikra?? Wow!
szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Igazuk van a válaszolóknak előnye nincs. Csak abban az esetben ha valaki olyan életképtelen mint én.

Nekem jó befejezése lesz az életemnek. Nekem megnyugvást jelent majd ha a szülői házból kidobnak. Pedig mindent megtettem még érettségim is van. Ez is kevés volt.


42/f

szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!