Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy fiatal férfi szimpatizá...

Ha egy fiatal férfi szimpatizál egy nála legalább tíz évvel idősebb nővel, ott leginkább a szexuális vonzalom lehet mögötte?Semmi közös hobbi, közös kapcsolat, csak munka miatt szoktunk találkozni.

Figyelt kérdés
okt. 12. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetni sem szoktatok, akkor valószínűleg a külső iránti vonzalom.
okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is. Kár, mert alapból nagyon kedvelem. Az meg kifejezetten bánt, hogy nem a humorom miatt szeret ;)
okt. 13. 09:26
 3/16 anonim ***** válasza:
És te mit kedvelsz benne?
okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Birom, hogy fiatal, és egy hullámhosszon vagyunk mégis. A személyiségünk nagyon hasonló.
okt. 13. 10:10
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy kb 10 évvel idősebb kolléganőm, amikor egymás mellett dolgoztunk, akkor rengeteget beszéltünk, és ekozben megkedveltem. Előtte nem kifejezetten vettem észre. De mondjuk én utána próbáltam is vele munkan kívül talalkozni, de sajnos visszautasitott.
okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elhívtad randira, ő nemet mondott. Ezután még ott dolgoztatok egymás mellett? Nem lehetett könnyű.
okt. 13. 13:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem volt belőle gond, értelmes ember ezt el tudja fogadni. Nyilván, ha találkozok vele mutatom, hogy en meg nyitott vagyok, de nem utáltam meg, nem romlott meg emiatt semmi. Ha esetleg lett volna valami, és nem úgy alakulnak a dolgok, azt is helyen kell kezelni. Egy munkahelyen kialakulo kapcsolatnal ez a legfontosabb, különben utána pokol lenne.
okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Téged probalt ő elhivni? Vagy csak ott mondogat szépeket? Másokkal is szimpatizal úgy, mint veled?
okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7 Nagyon jó a felfogásod. Gratulálok, őszintén.


8 Nem volt egyértelmű, csak utalás. Azon meg nem kell lovagolni. Ki mit lát bele. Éppen annak örülnék, ha mással randizna, erről szól a kérdésem is. Rám ilyen téren ne számítson. Vonzó ember egyébként. Engem nem a csomagolás érdekelne vele kapcsolatban, hanem ami belül van.

okt. 13. 14:13
 10/16 anonim ***** válasza:

Eddig minden választ én írtam, a 7es és 8as is én vagyok:) Mennyit ismersz a belsejéből?

Azért a 10 év az elég sok is lehet, attol függőben, hogy hány évesek vagytok.


Meg azért az sem mindegy, hogy ki mire vágyik. Az, hogy szexuálisan vonzó vagy számára, nem zárja ki, hogy mást is lát benned.

okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!