Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 éves férfiként miért...

30 éves férfiként miért furcsa, hogy sosem volt komolyabb kapcsolatom, és nincsen gyerekem sem?

Figyelt kérdés

okt. 9. 15:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%

#2


Az, hogy valaki nem akar kapcsolatot, gyereket, nem betegség.


Az, hogy másokat olyan életre akarnak kényszeríteni, amit nem akar, az beteges!

okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Alkalmi kapcsolatom az sok volt, de csak 25 évesen vesztettem el
okt. 9. 16:45
 13/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretek egyedül lenni, nekem furcsa lenne együtt élni egy nővel
okt. 9. 16:45
 14/26 anonim ***** válasza:
48%

"nekem furcsa lenne együtt élni egy nővel"


Innentől mi a kérdés?

okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
47%

Lehet azt mondani, hogy nem furcsa, de valljuk be furcsa.


Gyerek még oké, hiszen az nem mindenkinek van. De hogy egy komolyabb kapcsolatig nem jut el valaki, az bizony furcsa és nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy valami nincs rendben az illetővel.


Nem is a tény, hanem ami mögötte van. Nincs kapcsolatod, nem tanulsz meg szocializálódni, együtt élni, alkalmazkodni.

okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
29%
30 evesen tul voltam egy 7 éves kapcsolaton es tobb tucat lazább dolgon. Ezekre a tapasztalatokra építettem a továbbiakat, és megismertem a világ legcsodálatosabb nőjét. Te mire fogod?
okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Gyereknek is nagyon zárkózott voltam
okt. 9. 19:43
 18/26 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom miért lett lepontozva a #2-es válaszom, gyanítom félreértettétek a népbetegség kifejezést. Nem arra utal, hogy valaki BETEG mert nem vállal gyereket, hanem a nyugati világban rengeteg embert érint. Erre utaltam.

M9ndom ezt gyerektelenul 32 évesen.

okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
29%

#18


Az incelség nem egyenlő a szingliséggel.


Van, aki nem akar párt, és van, akivel senki se akar párt alkotni, ez a különbség.


Nem értem miért lenne baj azzal, akinek nem volt, vagy nem akar.

Nem mindenki társas lény, vagy karrierista, a munkájának, hobbijának él, és boldog, nem akar egy másik emberen lógni.

okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Páromnak 35 év felett én voltam az első komolyabb, mert mindenki csak ki akarta használni és észrevette. Nálam ugyanez volt 28 évig. Párommal semmi baj nincs. Tapsika annak, aki megint így élből ítélkezik ismeretlen emberek felett. Remélem, hogy az ilyen emiatt egyedül marad. Gonosz vagyok.
okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!