Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 éves férfiként miért...

30 éves férfiként miért furcsa, hogy sosem volt komolyabb kapcsolatom, és nincsen gyerekem sem?

Figyelt kérdés

okt. 9. 15:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Miért furcsa? Azért, mert az ember alapvetően társas lény.
okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nem furcsa, ennek a korosztálynak, y és Z generáción belül népbetegség a nyugati világban a szingliség és gyerektelenség. Még nálad jóval idősebbek között se ritka ez, sőt nem azért van mert nem sikerül párt választani és családot alapítani, sokaknál ez tudatos.
okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell ott tartanod, mint a többi 30-as

De, ha te eddig nem az életedet építetted, az gáz

okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem furcsa.
okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Manapság ez egyre elterjedtebb.
okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sem furcsa, én is ebben a cipőben járok. Vagyis bontsuk szét, az, hogy nincs gyereked, az nem kirívó, a 30 éves férfiak többségének nincs. Az, hogy nem volt soha komoly kapcsolatod már ritkább, de én is tudom, hogy nagyon nehéz megfelelő párt találni.
okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%
Ha lehetne párkapcsolatod, de neked soha nem volt igényed az intimitásra, szerelemre, az azért valahol fura, igen. Nem kezdenék ilyen pasival, maradjunk ennyiben. Persze nincs gond azzal, ha valaki szeret szingli lenni, de azért ennyi idős korodra csak akadt már olyan nő, aki iránt többet éreztél…
okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
23%
Na vajon miért...?
okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt egy exem, akit 30 évesen ismertem meg és előttem még nem volt senkije. Sajnos, ez meg is látszott rajta, na nem a szexben, hanem az életvitelében. Pár hónapon belül világossá vált számomra, hogy súlyos pszichés gondjai vannak, szakításunk után pár évvel öngyilkos is lett.

Ettől függetlenül hiszem, hogy létezik olyan, hogy valaki egyszerűen nem talál olyan embert maga mellé, akivel komoly kapcsolatot alakíthat ki (a mai világban pláne)

okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem az a furcsa, hogy nincs gyereked, hanem hogy soha nem volt komoly kapcsolatod. És miért is nem volt komoly kapcsolatod eddig?
okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!