Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jo lenne ha nem kene dolgozni?

Jo lenne ha nem kene dolgozni?

Figyelt kérdés
tegnap 22:17
 1/10 A kérdező kommentje:

Mindenki kapna 18 eves kora utan havi alapjovedelmet, robotok dolgoznanak az emberek helyett

Persze aki akarna a dolgozhatna

Bunozes, drogozas kemenyen meg lenne buntetve

tegnap 22:18
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Más lenne. De nem jobb. Az ember szeret problémákatmegoldani... ha nincs probléma amunkában, akkor talál vagy csinál magának problémát, amivel lefoglalhatja magát. Aki ügyes az most is feltalálja magát a munkában, aki meg nem, az munka nélkül is szarrá unná az életét.
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem, mert az unalomban halnánk meg.
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hat en mar 2 eve nem dolgozok es egyaltalan nem hianyzik a tetves munka

Szet se untam magam

tegnap 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek igen, másnak nem.


Sok szorongó embernek jó lenne, aki utál emberek között lenni.

Vannak, akik meg nem tudnának mit kezdeni magukkal, és csak innának.


Az lenne a jó, ha nem kellene dolgozni, csak annak, aki akar, és amennyit akar.

tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Nekem már az is jó lenne, ha valahogy úgy lenne megoldva, hogy ne fix időben legyen; mondjuk H-P 6:00-14:30-ig, hanem "szabadon" lehessen bejárni dolgozni mindenkinek (persze a fizetés ugyanannyi legyen, mint most heti 40 órával), az alsóbb rétegnek is, ahová én is tartozom, mindenkinek.


Ezt úgy kéne elképzelni, hogy mondjuk egy adott héten kedden és csütörtökön bemennék és távoznék nekem tetsző időben. Lényegében kellene dolgozni a pénzért, de a szabadság feláldozása nélkül.


De az is jó lenne, amit te mondasz kérdező, én néha biztos mennék attól dolgozni, csak keveset.


Persze ez az egész csak akkor lenne jó, ha legalább a mostani minimálbér lenne az alapjövedelem mennyisége.

tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Tökéletes lenne.
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kelljen dolgozni de legyen pénz - MKKP egyik legszimpatikusab programpontja - xD
tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én munkámat kizártnak tartom, hogy robot tudná helyettesíteni (mentős vagyok). De így összességében egyébként nem is támogatnám, szeretem csinálni.
ma 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Teljes időben tudnék streamelni és YouTubeozni.
ma 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!