Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is volt úgy, hogy gyerekko...

Más is volt úgy, hogy gyerekkorában csalódott barátokban, családtagban és inkább magánakvaló lett, magányosan éli az életét, mert nem bízik az emberekben?

Figyelt kérdés
Voltak persze kapcsolataim nőkkel is, haverok is voltak, de maradéktalanul, őszintén bízni nem tudtam senkiben.

tegnap 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Megesik.


Lett persze végül de nehezen sokára ismertem meg az illetőt és olyan ember lett az akiről sosem gondoltam volna

tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hu de mennyi.

A bnőim volt hogy ellopták egy egy cuccom vagy rányomultak a pasimra, akikkel jártam megcsaltak vagy leléptek, ferfi barat nibcs mert elkezdenek nyomukni zaklatni vagy alázni ha nem jövök vele össze, női barátok marnak irigyek féltékenyek kipletykálnak gúnyolnak.

Talán 4 igaz barátnőm volt csak akik nem kezdtek az aktualis párommal soha flörtölni, sokat jártunk össze programoztunk, korrektek vpltak lelkitársak, ebből egyik kulfoldon van es családos már, másik 200 kmre költözött, es kettő már meghalt(autobaleset, másik betegségben).


Maradtam tökegyedul.

tegnap 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%
2-es hát ki jutott neked sajnálom, tudom közhelyes de erősebb lettél hidd el!
tegnap 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1- Lett persze végül... Párkapcsolatod lett, vagy elárultak?

2- Sajnálom, durva arányban hunytak el!

tegnap 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:

2. Ismerős. Bár nekem sosem jöttek össze exeimmel, szerencsére. Egyszerűen leszarnak, ha nekik kell valami akkor jó vagyok. Én lassan elkezdtem az embereket leépíteni. Az egyik ilyen barátnőm fel sem köszöntött 2 napja, aznap le is töröltem. Apjának megírtam, ez volt az utolsó hogy keresem.. majd egyszer veszi a lapot. Egyébként az egyik exem unokatestvére ő, így nem is baj hogy lemorzsolódott.


Lássátok meg, az ilyen emberek nem viszik majd sokra és azért irigyek, mert sosem mértek lépni.


24/N

tegnap 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

En azt látom az irigyek bunkók bántalmazók meg sz.remberek márpedig sokra viszik. Gazdagok is es mindig van vmi őket segitő szolgáló parjuk is aki nem csalja hagyja el hanem csicskul csak meg stb

Arany életuk van a sz.rembereknek es nárciknak irigyeknek gány jelleműeknek.


En ezt látom.

tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Olvasd el amit én írtam, nem minden rossz emberrel maradnak együtt! Mint az én példám is mutatja.
tegnap 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De en azt latom sajnos. Evtizedes kapcsolatok nárcikkal sárkányokkal energiavámpírokkal. Ezek olyanokat találnak meg maguknak akiket ha kilöknének az ajtón, se mennének el.
tegnap 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!