Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 körül (28-30+) vannak még...

30 körül (28-30+) vannak még rendezett életű, kedves, ápolt, jó fogásnak megítélt szingli férfiak, vagy arra mind elkel?

Figyelt kérdés

Nem kell se filmszínész külső, se extra személyiség, csak annyi kikötésem van, hogy legyen ápolt (ebbe az is beletartozik, hogy nem engedi magát hatalmasra hízni), kedves, becsületes, rendezett élete. (Legyen munkája, ne nőzzön össze-vissza.)


Lehet ilyen szingli pasikba akadni 30 körül? Nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, 29 éves nő vagyok. Félek, hogy nem találok már jó társat magam mellé, mert mindenki elkel, aki valamire való a korosztályomban. Általában ilyenkor van mindenki kapcsolatban. Vagy fiatalabbak szinglik vagy a már elvált 40 körüli apukák. Apukára, ha nagyon el nem kap a szerelem, nem igazán vágyok, mivel még nekem sincs gyerekem. Sokkal fiatalabb pasira se, max pár évvel. (2-3 év max).


ma 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél elérni a kérdéssel?
ma 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmit. Szimpla kérdés. Tapasztalatokat várok, asszem. Egyébként letöltöttem a Bumblet, az alapján vannak. Aztán, hogy ezek a pasik a való életben mennyire normálisak, az jó kérdés.
ma 02:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Fényezni fogják magukat elég rendesen, kb a fele lesz igaz, amit mondanak...

Idős korára éri el csak sajnos azt az ember, hogy pár szóból analizál bárkit.

Légy ügyes, és ne hagyd magad átverni.

ma 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38 vagyok, gyermektelen férfi, és igyekszem adni magamra, nem vagyok ápolatlan. Szerintem vagyunk még így egy páran. Sok sikert a párkeresésben! Zsolti
ma 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy vannak az mondjuk nyilván az at igazság hogy ha valaki ennyi idősen egyedül van annak oka van nem feltétlenül kell negatív dologra gondolni devan egy pár százaléknyi ember aki ténylegesen saját döntése alapján van egyedül.A kérdés inkább az, hogyha van ilyen keresett személy,az vajon szeretne veled lenni?
ma 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az előző párom sem volt rossz fogás és velem volt, meg szerintem én se vagyok szarra se való nő. Így esélyes, hogy velem akar lenni egy ilyen férfi. Minek becsüljem alá magam?
ma 06:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!