Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20-as, 30-as szingli nők, ti...

20-as, 30-as szingli nők, ti hogyan töltilek a napjaitokat?

Figyelt kérdés

Hogy viselitek ezt a trópusi meleget?

F



júl. 14. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Dolgozok és önkénteskedek, járok a magánóráimra, programokat szervezek a családommal és barátaimmal, különböző külföldi országokba utazgatok, hol az ottani barátaimat meglátogatni, hol a barátaimmal, hol a családommal, hol egyedül. A maradék szabadidőmben valamelyik hobbimmal foglalkozok.

23/N

júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Evés, alvás, szarás végtelen ciklusa, évtizedeken keresztül. Ne hidd, hogy a "szingli nők" más fajba tartoznak.
júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanúgy viselem, mint bárki más, nehezen... Amúgy meg dolgozom, és elvagyok a hobbijaimmal.
júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
59%
Már tervezem a riviérás külföldre költözésem. Így könnyű ezzel a tudattal.
júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Edzek, kutyázok, dolgozok, pasizgatok, barátnőkkel vagyok, strandolok. Ilyesmik.
júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A meleget a nappaliban bírom, az egyetlen szobában, ahol van mobilklíma.


Sorozatozok, olvasok, van egy csomó regényem, amiket nyáron hangulatos újraolvasni. Telefonon sokat játszom, keresztrejtvény, sudoku, memóriajáték. Most másolom egyik HDD-ről másikra a Rick and Mortyt, hogy újranézzem, nekem ez is nyári hagyomány. Pinteresten nézegetek körmöket, hogy milyenre csináljam, mert már eléggé lenőtt. Az előbb csináltam fagyit, ami remélem nem lesz túl rossz, és megfagy a meccsre.

júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Dolgozok, pihenek, olvasok, maszturbálok stb.

21/N

júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg életem utolsó előtti nyári szünetét töltöm, bár nem valami produktívan. Pár hete államvizsgáztam, megvolt a diplomaosztóm, azóta tanfolyamokat, munkákat keresek, az előbbire találtam is egy nagyon jót, valószínűleg holnap jelentkezni is fogok rá. Ezektől eltekintve pedig itthon segítek, ahol csak tudok, illetve volt pár családi program is, meg kirándulás, meg egyik barátnőmmel szerveztünk le pár találkozót.

Különben, közel egy év után, végre sikerült sorozat-maratonokat tartani, olvasás terén is sikerült behozni a lemaradásom, bár így is van még egy rakat olvasatlan könyvem. Telefonon is sokat játszom, ide is írogatok, meg nyelvet tanulok, egy másikat meg szinten tartok.


A meleget eddig kifejezetten jól viseltem, magamhoz képest meg pláne. Alacsony vérnyomásos vagyok, szóval ilyenkor szinte állandó a fejfájás és/vagy szédülés. Az utóbbi azonban egész délután jelen van... Szóval már várom a lehülést.

júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi extra.

Hétfőtől péntekig dolgozom, utána sokminden hasznosra már nincs energiám, örülök, ha másnapra főzök valami vállalhatót.

Hétvégén olvasok vagy filmet nézek otthon vagy ha van valami jó moziban, akkor ott. Nem vagyok közösségi ember, ritkán járok el.

Ha szabadságon vagyok akkor pluszban rokonokat látogatok, sétálok, kirándulok. Ez az előzőekhez képest az extra.


A hőség ezekhez annyit tesz hozzá, hogy pluszban melegem is van.

júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rejtvényt, sudokut én is szeretek fejteni, mindig nevetek magamon ilyenkor, mert én csak a nagymamáimat láttam rejtvényt fejteni, sosem láttam embereket a saját korosztályomban, szóval mindig azt gondoltam, hogy ez ilyen idős nénis dolog.

A napom legnagyobb részét nekem is a munka, az alvás, meg a kötelező felnőtt hülyeségek töltik ki. Egyedül a főzés az, amit nem tekintek házimunkának, mert igazából skippelhetném és ehetnék a munkahelyi menzán, de minden ételemet én készítem el, mert szeretem. Berakok valami jó zenét, bontok egy bort, és szépen lefőzöm az egész heti kajámat.

Sokat mozgok, így, hogy jó idő van, sokszor sétálok haza munkából busz helyett, ez egy nagyjából 7-8 km-es séta, attól függ, melyik útvonalat választom, 1.5-2 órába telik. Ha mégis busszal mennék haza, akkor általában este elmegyek futni, biciklizni, vagy görkorizni fél-egy órát. Heti egyszer megyek úszni, heti egyszer teljesítek egy egynapos túrát. Ezeket sokszor összekapcsolom azzal, hogy geoládákat keresek.

Kb. hetente találkozom vagy valamelyik barátommal, vagy haveri társasággal beülünk valahova pár órára, vagy a szüleim jönnek látogatóba, és akkor a városban mászkálunk, beülünk helyekre, megnézünk valamilyen kiállítást, előadást, stb.

29N

júl. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!