Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szeretnéd, hogy eltemes...

Hogyan szeretnéd, hogy eltemessenek?

Figyelt kérdés
Számít hogy hova, hogy legyen sírhelyed - vagy az is jó, ha a Dunába szórnak? Fontos, hogy legyen nyughelyed?
tegnap 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Koporsós temetés vidékre ahol megismertem és majd a párom mellé.
tegnap 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell nyughely. Szorjanak szet igazabol barhol. Jo lenne tengerbe. De jo a Duna is, az is tengerbe visz.
tegnap 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképp hamvasztás, én nem szeretnék sírhelyet, csak szórjanak el arra a helyre ahol éltem.
tegnap 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
A lehetö legolcsóbb, legegyszerübb módon, hamvasszanak el és szórjanak szét valahol, síremlék nem kell, teljesen fölösleges pénzkidobás, nekem meg úgysincs hasznom belöle.
tegnap 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szórással.

Aki szeretett valaha is, annak megmaradok így is az emlékeiben, de azt nem akarom, hogy program legyen az emlékhelyemhez járkálni, amin még nyerészkedik is folyamatosan valaki, aki benne van a temetkezési bizniszben!

Nem lesz mit lerombolniuk, megalázniuk, tönkretenniük sem agyament értelmi fogyatékosoknak, amikor elgurul a gyógyszerük.

tegnap 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Azt szeretném, hogy szórjanak a Dunába, ott jól érzem majd magam.
tegnap 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Hamvasszanak el. Csak előtte egy zacskó vajas popcornt szórjanak már be a kemencébe😀
tegnap 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
Hamvasztás, szórás. Utóbbi jó lenne valahol egy erdőben de ki tudja, addigra miféle szabályozás lesz, egy erre való parcella is oké, ha nincs más.
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Balatonba akarom szóratni a hamvaimat.
ma 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!