Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a takarító?

Miért csinálta ezt a takarító?

Figyelt kérdés

Ma reggel 0. óra előtt elmentem wc-re suliban, kakilnom kellett. Alig vagyok bent két perce hallom hogy nyílik a mosdóajtó jön be valaki. De aztán hallom hogy nem csukja be és elkezd valaki matatni. Na hát ekkor esett le hogy a takarító az.


Ilyen alul-felül nyitott fülkék vannak nálunk a lánymosdóban is tehát pontosan láthatta hogy van bent valaki miért nem várta meg?


Mivel nem tudtam az örökkévalóságig várni mert kezdődött az óra kénytelen voltam úgy befejezni a dolgomat, hogy ott van és aztán kijönni.


Kínos volt a találkozó kifele menet, de nem szóltunk egymáshoz.


Tudom hogy a munkáját végezte, de pár percet várhatott volna igazán...



ma 11:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor én úgy lennék a helyedben hogy ezt szereti hallgatni h te szarsz, akkor tessék hallgasd és szagold te perverz állat.

Ezt gondolnám a helyedben.

Amúgy egyetértek veled. Nem tudom milyen suliban vagy, sokban a takarító ilyen putris agyatlan ember, tisztelet a kivételnek. Lehet nálatok is ilyen, és amúgy ő szarszagban él és fel sem tűnik neki.

ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
20,mást is csináltál a slózin ugye?csak őszintén,ne kertelj,őcsí
ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!