Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a takarító?

Miért csinálta ezt a takarító?

Figyelt kérdés

Ma reggel 0. óra előtt elmentem wc-re suliban, kakilnom kellett. Alig vagyok bent két perce hallom hogy nyílik a mosdóajtó jön be valaki. De aztán hallom hogy nem csukja be és elkezd valaki matatni. Na hát ekkor esett le hogy a takarító az.


Ilyen alul-felül nyitott fülkék vannak nálunk a lánymosdóban is tehát pontosan láthatta hogy van bent valaki miért nem várta meg?


Mivel nem tudtam az örökkévalóságig várni mert kezdődött az óra kénytelen voltam úgy befejezni a dolgomat, hogy ott van és aztán kijönni.


Kínos volt a találkozó kifele menet, de nem szóltunk egymáshoz.


Tudom hogy a munkáját végezte, de pár percet várhatott volna igazán...



ma 11:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

Még ha fiú lennél fiú WC-ben, de így?

Nem is értem a felvetést. Miért kellett volna kimennie?

ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

értjük, a hercegkisasszony szerint az egész világnak vigyázzban kell állnia, és óvatosan kerülgetni őt, hogy neki a teljes nyugalma meglegyen. üdv a való világban, apuci kicsi lánya, itt senki le se szrja, hogy te éppen milyen extra igényekkel létezel. esetleg azt ne várja meg, hogy a fenséges lábacskáid hazainduljanak, mielőtt felmossa a folyosót, hogy nehogy kínosan érezd magad, mert lát téged sétálni?

dolga van, nem fog egész nap arra várni, hogy egyik kényes kis óvodás lelkivilágát se bántsa meg azzal, hogy dolgozni merészel. nőj fel.

ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Várhatott volna? Mégis mire? Hogy még többen használják, és kerülgesse őket?
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Húú... nehogy valaki megtudja, hogy szoktál szrni!


Miközben semmi meglepő sem volt a történetben, ment a folyosón és bement oda is takarítani és nem nyitott rád közben, hogy mondja, hogy most azt az ülőkét is letörölné, meg mittudoménmi


Nem is tudom, hogy érted-e, hogy nálad ott van probléma, és hogy a takarító nem tett semmi problémásat és még gondolni se gondolhatta, hogy valami problémás lehet valakinek... amikor benyitott, és a fülkébe nem is, mert láthatta, hogy ott lehet valaki... , még azt se tudta hogy van-e benn valaki, főleg nem, hogy ez probléma lehet valakinek valami okból


Én volt, hogy napszaknak megfelelően ráköszöntem takarítónőre, miközben piszoárban pisáltam. Fiatalabb és kezdők zavarban voltak talán kicsit, bár volt aki rámmosolygott, meg volt aki ügyet se vetett ezekre.

ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

ma 13:26-os vagyok


fesztiválon is volt, hogy bokorban pisáltam, aztán jött két csaj, kicsit lefagytak hirtelen... mondtam nekik, hogy mindjárt átadom a helyet, de majd ne felejtsék el lehúzni

ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13%
A kērdezőt hol érdekelje hogy a takarito hany caro embert látott,ennyi erővel menj végig meztelen pesten,úgyis látott már péniszt mindenki,így nem érezheted magad carul,húde bute vagy
ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni, hogy kényelmetlen helyzet volt ez, azonban sosem végezne az aznapi teendőkkel a takarítónő, ha állandóan kimenne a mosdóból, akárhányszor valaki bemegy oda. Neki is ott volt dolga, amit ilyen miatt nem hagyott félbe.
ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%
Borzasztó... 🙄 Ne menjen be más se miattad? Olyan se akinek szintén 💩nia kell???
ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Sok itt a buta sråc,azt élvezik ha rájuk nyit a takaritó,ezek garázdálkodnak ome tv n is
ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Csak neked volt kínos, nyugi!


(ezt most nagy WC közben kommenteltem a munkahelyemen, már 20 perce eltűnve)

ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!