Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a takarító?

Miért csinálta ezt a takarító?

Figyelt kérdés

Ma reggel 0. óra előtt elmentem wc-re suliban, kakilnom kellett. Alig vagyok bent két perce hallom hogy nyílik a mosdóajtó jön be valaki. De aztán hallom hogy nem csukja be és elkezd valaki matatni. Na hát ekkor esett le hogy a takarító az.


Ilyen alul-felül nyitott fülkék vannak nálunk a lánymosdóban is tehát pontosan láthatta hogy van bent valaki miért nem várta meg?


Mivel nem tudtam az örökkévalóságig várni mert kezdődött az óra kénytelen voltam úgy befejezni a dolgomat, hogy ott van és aztán kijönni.


Kínos volt a találkozó kifele menet, de nem szóltunk egymáshoz.


Tudom hogy a munkáját végezte, de pár percet várhatott volna igazán...



ma 11:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén sajnálom, hogy abban a tudatban lettél nevelve, hogy szarni kínos.
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Végezte a munkáját, mit foglalkozol vele?

Kinek képzeled magad, hogy a másiknak ki kell mennie az egész WC területéről, ha te ott trónolsz?

ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

És ha pár perc múlva megint bejön valaki aztán megint?


Azért csinálta ezt, mert neki x ideje van y dologgal végezni és nem vesztegetheti az idejét, különben nem végez és őt csszik le.


Nem hozzád ment be. Kellemetlen, de ne érezd magad emiatt rosszul.

Bizonyára ő is kakilt már életében.

ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted, ha mindenki így gondolkozna, mint te, mondjuk mindannyian 5 perces különbségekkel mennétek a wc-re, a takarító mikor végezné el a munkáját, ha mindenkit megvárna? Nyilvános wc, ahol vagy.

Ez van, csinálja a többit, amíg te bent vagy. Máskor végezd el otthon, ha zavar. Vagy ugye le is lehet ásni, hogy honnan indul ez a szégyen egy természetes dolog iránt.

ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%

4

A meztelenség is természetes, a legtöbb ember mégis szégyelli. Nem kell freudi eszmefuttatásokat költeni eköré.


Amúgy meg a nyilvános vécék ilyenek, picit kellemetlen tud lenni, de higgy nekem, a takarítónő hatszor elfelejtette már az esetet.

ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Bírom amikor felhoznak egy teljesen irreleváns dolgot, amit ellenpéldának hisznek. 😆

Az, hogy te meztelenül akarsz mászkálni, az a tudatos döntésed, de a wc-re menni egy inger, amit lehet vissza tudsz valameddig tartani, de inkább ne tedd.

Szivesen. Üdv, Freud tanonc

ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%

#1

Amúgy ez lehet pont fordítva is, az én családom szerintem túl lazán kezelte a témát, később én pont ezért kezdtem szorongani miatta.

ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

6

Az állatoknál is megfigyelhető egyfajta fokozott éberség a székelés alatt. Ez egy kiszolgáltatott helyzet, és a többségünk nem föltétlenül szeret mások jelenlétében szarni. Ha te igen, az a te dolgod.

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Azért nem ment ki, mert akkor sohasem végezne, ha mindig arra várna, hogy egyáltalán ne legyen bent senki sem.

Egyébként meg már hozzá van szokva, őt tuti nem érdekelte, csak te voltál zavarban és ezt kivetíted rá is.

ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Reggel 6:50-kor nem sokan vannak még a suliban... Ezért gondoltam hogy várhatott volna.
ma 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!