Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már, hogy a boltban...

Volt már, hogy a boltban direkt vagy véletlenül egy másik, olcsóbb termékkódot ütöttetek be? Lett következménye?

Figyelt kérdés
Tíz éve járok egy boltba, ma pedig életemben először kipróbáltam, hogy másik kódot ütöttem be a kruplira. Semmi nagy összegről nincs szó, max 200 ft eltérés lehet, tőlem jócskán többet szedtek le ott véletlenül az évek során, amit utólag vettem észre. Viszont kíváncsi vagyok, aki csinálta, aki nem figyelt oda és így lett, aztán hazament teljes nyugalomban, lett belőle valami utólag, vagy ha egyszer kisétáltál a boltból, onnantól már mindegy?
ma 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt most a héten... paprika helyett padlizsánt ütöttem be véletlen, mert gcilassú volt a lidl gépe. 1db paprika. Nemtom mi volt az árkülönbség /kg, de kicsit olcsóbbnak tűnt, mert valami 79ft lett...
ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy ilyen példa, elkapták. Igaz itt a sztoriban nem egyszeri alkalom volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1264..

ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, engem nem kaptak el, senki nem vette észre, és kifizettem mindent. Több dolgot is vettem, de csak a krumplival játszottam el, hogy spóroltam rajta olyan 200 ft-t.
ma 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer véletlenül az avokádó helyett az almára mentem, nem volt semmi
ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bocs hirtelen erről ez a régi reklám jutott eszembe:


https://www.youtube.com/watch?v=OVCW32vPfRM

ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én etikus bolti tolvaj voltam. Történt még vagy 10-15 éve, hogy egy CBA közértben vettem egy csomag zellert, amiben 4 db volt. A csomag ára a 4db-ra vonatkozott. A pénztáros viszont 4 csomaggal, azaz 16db-nak megfelelően ütötte be, de csak otthon derült ki. A 3 csomag, indokolatlanul kifizettetett termék értékének megfelelően egy ideig idarednek vonalkódoztattam a mérlegnél a pink lady vagy valamely jóval drágább almát.

De mihelyst ezt az "adósságot ledolgozta" velem szemben a CBA, nem csináltam ilyet többé.

ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!