Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ez 24 évesen?

Gáz ez 24 évesen?

Figyelt kérdés

- Egyetemen tanulok, a jövő félévben végzek mesterképzésen (infó).

- Idén nincs sok órám. Heti egyszer dolgozok egyetem mellett. Jó a fizu így kijovok belőle. Összesen kb 3 évnyi munkatapasztalatom van eddig. Alapszak mellett is dolgoztam.

-Szabadidom arra aldozom hogy angol nyelvvizsgára keszuljek (C1)

- a szüleim még támogatnak anyagilag. Heti 8 ezer forintot adnak ebből veszem meg magamnak a szükséges dolgokat. Többet sosem kérek és nem is fogok.

- kollégiumban lakom, albérletben meg nem éltem.

- az egyetemet komolyan veszem, csúszás nélkül megúsztam eddig. 4-es feletti átlaggal.

-baratnom már rég óta nem volt az egyetem miatt de idén már jó lenne.

-gyakorlatom is jól teljesítettem.

- ha otthon vagyok segítek a szüleimnek. A koliban teljesen ellatom magam. Mosok, főzök magamra, ja meg takarítok is dokat



tegnap 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne itt a gáz?

Sínen vagy.

tegnap 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy 24 évesen érdekel idegenek véleménye. Egyébként ez a gáz, ciki dolog oviban volt elfogadható utoljára
tegnap 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi gáz van ezekben? Vagy tényleg nagyon bizonytalan vagy, hogy tök normális dolgokban idegenek véleménye ennyire számít, vagy inkább magadat fényeztetni született a kérdés?
tegnap 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Majd beindul az élet.
tegnap 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Valahol el kell kezdeni.
tegnap 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt dolgok közül egyik sem gáz.
tegnap 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincsen egyikben sem, emiatt ne aggódj.
tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!