Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa helyzetbe kerültem....

Furcsa helyzetbe kerültem. Rég el kellett volna már felejtenem, ehelyett…?

Figyelt kérdés
Ehelyett rátaláltam az interneten. Igazából nem akarok tőle semmit, mert azt se tudom, hogy van-e kapcsolata, de mégis birizgálja a fantáziámat. Tudom a nevét, tudom, hol dolgozik, látom a megosztott képeit és egy kicsit megtetszett. Ezek után kicsit nehezebb a felejtés. Hogy feledkezzem meg róla? :))))))))

tegnap 22:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudom várok-e igazán választ vagy csak jól esett kiírni magamból.
tegnap 22:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Miert akarod elfelejteni?
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi bajod van? :)
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy a sztoriban
tegnap 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kifejtem egy kicsit. Igazából egy tök idegenről van szó, akivel egyszer találkoztunk. Akkor mosolygott meg köszönéskor meresztgette rám a szemöldökét, de ez simán lehetett munkaköri kedvesség is, úgyhogy ebbe többet nem látnék bele. Viszont már akkor is megállapítottam, hogy nem rossz alapanyagból van összerakva. Ezt követően találtam rá jónéhány nappal a közösségi médiában. 0 közös ismerősünk van természetesen.
tegnap 23:18
 6/10 anonim ***** válasza:
😆😆😆😆
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez valami elmebetegség. :(
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen ez a kényszeres stalkerkedés. De ha kapcsolata van ne kavarj be nekik, hanem felejtsd el inkább tényleg őt!
tegnap 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Most pár napról van szó, vagy évekről?
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
5 napról van szó. Eszem ágában sincs bekavarni, írtam, hogy nem akarok semmit.
tegnap 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!