Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barátotok nálatok...

Ha egy barátotok nálatok felejtene valamit, és ti nem akkora nagy kitérővel vissza tudnátok neki vinni azt, akkor megtennétek?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mennyire alap?

Ha nem, és ő jelzi, hogy beugrana érte x és y időpont között, ezt megbeszélitek, majd nektek közbejön valami és nem lesztek otthon ezalatt, akkor mihamarabb szólnátok neki, hogy jöjjön később, vagy így járt?



2022. márc. 5. 10:13
 1/8 A kérdező kommentje:

Én vagyok, aki otthagytam valamit, ők meg hosszú útra indulnak, és kb 10 perces kitérő lenne mindenestül, ha elhoznák. De persze megértem, hogy nem, bár nekem alap lenne, hogy megteszem.


Amikor mondtam, hogy jó, akkor még mielőtt elindulnak, beugornék, ha nekik oké, fél óra és ott vagyok. Megérkeztem, nagy nehezen elértem őket telefonon, akkor derült ki, hogy pár perccel mielőtt megérkeztem, indultak el.


Teljesen értetlenül állok, én ilyet biztos, hogy nem csináltam volna...

2022. márc. 5. 10:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi van, biztos megbeszélném. Nem mész oda soha többet? Nem találkoztok? Lehet, most nem volt 10 perce plusz másik 10 csevegni. Én jelezném, hogy itt a cucc, majd gyere érte.
2022. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól is sok függ szerintem, hogy ez hányadik alkalommal fordul elő. Velem volt már olyan, hogy tizenötödjére szervezte nekem a plusz programot egy barátnőm, mert semmire nem figyel oda, persze utána én voltam a szemét, amiért "ennyit sem" tudok megtenni. Ritka, hogy ezek a dolgok fekete-fehérek.
2022. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném, hogy adja oda a szomszédnek, ő talán otthon lesz. Egyébként velem is előfordult már ilyen. Ami nem az enyém, nem érdekel, hogy másnak fontos lehet. Sajnos ilyen az ember.
2022. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

De hogy nem írnak, hogy "már ne gyere, fordulj vissza, elmentünk"... Vagy "5 perc múlva indulunk, merre vagy?"

Úgy, hogy jól tudják, hogy elindultam és bármikor ott lehetek.


Ez így normális szerintetek? Én biztos nem ezt tettem volna, de hàt ez én vagyok, és nem tudom, hogy az én elvárásaim túlzóak-e, vagy, hogy jogosan esett-e rosszul.


Egyébként utána lebeszélték a szomszéddal, hogy hívjam fel őt és beszéljem meg vele, vele megbeszéltem, hogy jövő héten mehetek.


Amit otthagytam, az meg egy doboz volt, amiben sütit vittem nekik vendègségbe, ha ez így számít.

2022. márc. 5. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:
XD azt hittem, hogy legalább a telefontöltőd, vagy valami fontosabb dolog volt. Hát én se fordulnék vissza egy sütis doboz miatt, de am nem értem a problémát sem
2022. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk az úgy más, ha meg volt beszélve
2022. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 erről van szó
2022. márc. 6. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!