Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Auto eladasnal mit irjak a...

Auto eladasnal mit irjak a hirdetesbe ha a kereke mar 2x ki esett utkozben? Ugye meg kell ezt emliteni?

Figyelt kérdés

En nem tudtam errol amikor megvettem a kocsit.

Mar 2x esett ki utkozben a kerek.

Nem tudom mi a baja mivel no vagyok en nem ertek hozza, autoszerelore nem szeretnek kolteni mar hanem csak el szeretnem adni, de mar vissza van teve a kerek.

Mit irjak a hirdetesbe? Mi lehet a baja?

Ugye megemlitsem?

Ez azert veszelyes, en nem szeretnek bajt okozni senkinek.

Es mennyit engedjek az arbol emiatt? Vagy csak irjam bele a hirdetesbe, hogy "nem szeretnem hogy barkinek is balesete legyen miattam, a kereke mar 2x ki esett vezetes kozben, nem tudom mi a baja, nem szeretnek mar erre a kocsira kolteni, hozza erto embernek javaslom a vasarlasat" ?

400 ezres autorol van szo.


ma 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:

En még ilyen nem is hallottam senkitol hogy ilyen fordult volna vele elo.

De tenyleg igy volt, vezetes kozben kigurult a kerek. De hala az egnek nem lett baj, mert eppen lassan mentem es a tobbi kocsinak sem lett semmi mert ki tudtak kerulni.

A masodik is hasonlo volt.

En ezt a kocsit mar nem szeretnem vezetni. Se kolteni ra, csak eladni.

ma 21:15
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen,feltétlen írd bele a hírdetésbe,hogy az autónak nincs ki mind a 4 kereke.
ma 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valszeg törött a kardántengelye vagy milye.


Szerelőt nem is látott? Visszaragasztottad celluxszal a kereket es ennyi?

ma 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kiterekedtek a kerekcsavarok es vezetes kozben elgurult az egyik kerek. Vissza lett teve mert a csavarok megvoltak es ennyi. Nem en csinaltam de en tobbet nem szallok be abba az autoba.

Nem is akarom szerelohoz vinni nagyon draga, en mar nem koltok ra.

Csak nem tudom mit irjak a hirdetesbe, mert ha nem jol fogalmazok sokkal olcsobban akarjak majd megvenni, at akarnak majd vagni.

ma 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Szakértelmet nelkulozve akarsz leirást adni a kocsirol?

Keress vmi pasit akkor aki ért hozzá de család ismeros barát kollega vagy a szomszed (akik ismerik a kocsikat), es szoval ingyen akkor. Aki leirástvtud adni ehhez.

ma 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!