Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire tartod a kapcsolatot...

Mennyire tartod a kapcsolatot a gyerekkori barátaiddal?

Figyelt kérdés
tegnap 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Teljesen más irányba ment el az életünk, tök más emberek vagyunk már. Szerintem jobb barátaim vannak most, mint bármikor régen, nem hiányzik senki. Ezt minden neheztelés vagy rosszindulat nélkül mondom, senkivel se vesztem össze.
tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha gyerekkor alatt a középiskolás éveket is értjük, akkor ott két baráti társaságom volt amik igazából a mai napig viszonylag jól egyben vannak így lassan 20 év után is. A mai napig rendszeresen tartjuk a kapcsolatot, találkozunk, utazunk együtt, volt akivel együtt költöztünk külföldre és mentünk egyetemre, később együtt is dolgoztunk, etc. Persze össze-vissza vagyunk, lakunk a világban, család, gyerekek, úgyhogy nehéz.


Ha az általános iskolát értjük alatta, akkor az akkori barátaim közül egy darabbal tartom a kapcsolatot, vele is úgy hogy szökőévente egyszer összefutunk pár órára. A többiekkel megtippelni se tudom, hogy mi van.


Az általános iskola előtti tehát tényleg kábé a homokozós játszótársaim közül senkivel nem tudom, hogy mi van. Illetve de, egy lánnyal, akinek az oviban sorbanállás közben a kezét fogtam, de róla is csak azért tudok mert a bátyjával teljesen véletlenül munka kapcsán összefutottam, rájöttünk hogy honnan ismerjük egymást és akkor kiderült az is, hogy mi van a húgával.

tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak abból a korból maradtak meg a barátaim, úgyhogy eléggé
tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semennyire, de nekem sem hiányoznak, ugyanaz, amit az első írt. Szimplán tök más emberek lettünk, más dolgok érdekelnek, stb, a mostani barátaim passzolnak hozzám, a régiek akkor jók voltak, de ha most ismerném meg őket, szerintem maximum jóban lennénk néhányan, mondjuk egy munkahelyen szívesen dumálgatnék velük, de olyan is van, akivel szerintem inkább semleges viszony lenne, mert már gimiben is úgy gondoltam, hogy nem sok közös van bennünk. Általánosban voltunk legjobb barátnők, de a gimi alatt -egy suliba mentünk, nem direkt- ő olyan magának való maradt, nem visszahúzódó, nem voltak szociális gondjai, inkább csak mindenkit elítélt, ilyen tipikus “mindenki egy felszínes hülye, csak én vagyok intelligens, nem tömegember” lány lett, én meg elfogadóbb, nyitottabb vagyok azokkal is, akik “egyszerűbbek” (pláne, hogy ez gyakran a legbasicebb csajnál/pasinál is sokszor csak a felszín, amíg meg nem ismered), és már ott is eléggé idegesített, hogy beskatulyáz embereket pillanatok alatt annyi alapján, hogy mondjuk szeretnek valami mainstream dolgot vagy ilyesmi.
tegnap 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!