Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki budhista életmódot,...

Aki budhista életmódot, életszemléletet követ őszintén nem divatból az általában tényleg nyugodtabb, elégedettebb, boldogabb?

Figyelt kérdés
tegnap 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt sokan szeretnék láttatni magukról...
tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A buddhista 2 d-vel van írva
ma 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Sem jobb, sem boldogabb nem lesz. Elég gyakran használnak drogot. Kerüld az ilyeneket.


Higgy Istenben, imádkozz Istenhez, és kövesd Jézus Krisztus szavait.

ma 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aki komolyan követi egy bármilyen vallás szabályait, sosem lesz igazán boldog, mert korlátok közé szorul. A buddhizmusban ott van az önmegtartóztatás, szenvedés stb. A keresztény és muszlim egyházak is tiltanak mindent, ami egy csöpp örömet is nyújthatna, ott is szenvedni kell, rosszabb esetben egy ókori arámi pasashoz imádkozni. Úgyhogy kösz,maradok hitetlen(nem ateista) és azt csinálok, amit én gondolok helyesnek, így vagyok igazán boldog.
ma 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!