Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kur*ára...

Mit csináljak ha kur*ára rossz kedvem van és magányos vagyok és stb? Lejjebb folytatom.

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok. Próbálok beszélgetni ismerkedni tökmindegy... Kapcsolatokat kialakítani.

Itt is próbáltam nem ment, átmentem máshova, vagy akár ha játszok akkor játék közben, de az a vége hogy mindenki figyelmen kívül hagy és lecserél valamire, vagy nem érzi úgy hogy beszélgessen velem.

Ha srácokkal beszélgetek akkor vagy bu*inak hisznek, vagy nagyon nem passzolunk, szerintem max fél-1óra játékra lehet.

Ha meg nőkkel akkor leignorálnak, konkrétan arról beszélnek hogy egy másik emberrel milyen jó beszélgetni. És vagy nem is válaszolnak, vagy csak 1 szavakba egy darabig.


tegnap 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Ez következménye a felgyorsult világnak is. Sok az inger, szelektálni kell és állandó input kell már az emberek agyának. Ha veled már nem érdekes, rögtön átugranak egy másikra és így tovább. Inkább járj el személyesen olyan helyre, ahol együtt tudtok hobbizni másokkal és van idő közben beszélgetni.
tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát de másokkal többre mennek és lesz belőle valami. Akkor ennyi erővel 2 hét után másikat is megunná.
tegnap 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Így is van. Minden nagyon gyorsan történik, a másikat is megunják az emberek. Ha mégsem, akkor veled van a baj, talán unalmas társaság vagy, vagy nincs közös témátok.
tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!