Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen a legtöbb ember már...

30 évesen a legtöbb ember már mindent átélt?

Figyelt kérdés

szept. 18. 06:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem. Mármint nyílván életmódfüggő. Én 33 vagyok és eddig is eléggé aktív és változatos életem volt. De továbbra is elég hosszú listám van, hogy miket szeretnék kipróbálni és ez még bővül.
szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan, dehogy...
szept. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Szűz vagyok. Sosem volt párkapcsolatom.
szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
Dehogyis. Ez nagyban anyagiaktól, a külső adottságoktól és az igényektől függ, hogy kinek mit sikerül átélnie.
szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Még egy 70 eves ember se biztoa hogy mindent atelt, lehet hogy 40 evet dolgozott egy munkahelyen, nyaralni se jart sose
szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem nincs olyan, hogy valaki mindent átélt. Mindig jöhetnek új célok, új élethelyzetek.


Pl lehet, hogy valaki sokat utazott, de olyan nincs, hogy valaki mindenhol járt már. Ráadásul 30-40 elteltével egész máshogy festhet ugyanaz a hely.


Vagy pl lesz gyereked, azt felneveled, minden életszakasza más. De aztán lesz unokád, az megint full más szitu. Meg ha megéred dédunokád is.


Vagy pl elkezdesz karriert építeni. Ott is mindig van hova tovább. De bármikor megteheted azt is, hogy váltasz és más területen folytatod. Nincs olyan, aki minden területen dolgozott már.


De ez van a hobbikkak meg minden mással is.

szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mi számít mindennek?
szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem, de 40 évesen már igen.
szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Van még majdnem 90 ország, amelyikben jártam, nem hőlégballonoztam, ejtőernyőztem, nen vezettem kocsin meg pár tipikus dolgon kívül semmit, nem jártam az űrben, csak három egyetemet végeztem el eléggé hasonló szakokon, egyetlen gyerekem van, nem voltam súlyos beteg, nem voltam olimpikon.


A tanulság annyi, hogy tényleg nem lehetsz egyszerre kőfaragó és balett-táncos.

szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
De balett-faragó és kő-táncos igen 🤣
szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!