Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érez valami kib@szott...

Más is érez valami kib@szott durva fáradtságot?

Figyelt kérdés
Azt hittem, ha lehűl az idő majd magához tér a szervezetem, lehűl a lakás és én kialszom végre magam, akkor majd kicsattanóan energikus leszek. Ehelyett napok óta várom ezt, de nem jön. Tegnap, meg tegnapelőtt kitakarítottam a lakást, mert muszáj volt, de csak vonszoltam magam kábé. Ma bevásároltam, de az is nehezemre esett. Megebédeltem és most itt fekszem a kanapén és mindjárt bealszok. Pedig megvan a 7-8 óra egybefüggő alvás, a lakás is kellemesen hűs, odakint is jó idő van, én nem tudom mi van velem. Vagy ennyire leszívott ez a hőség, hogy időbe telik, mire magamhoz térek? Mintha évtizedes fáradtság lenne rajtam.

szept. 12. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Én pont most lettem fáradt a héten, nem szeretem az ilyen borongós esős időt.

Ráadásul olyan fronttal jött, hogy szétrobban a fejem, pedig nem vagyok alapvetően fejfájós ember.

szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rajtam is most jött ki. Eddig leterhelte a szervezetem a folytonos meleg, most pedig végre el tudok lazulni.
szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Katona Dius ***** válasza:
Nálam meg valamiért most jött a nem alvós időszak. Jó hűs van, szeretem. De egyszerűen nem tudok elaludni. Ha el is alszom, alig pár órát tudok aludni. Ma is 3 óra alvással működök.
szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Mégis mi rosszat írtam, amiért ennyire le vagyok pirosozva? :D kinek ártok azzal, hogy fáj a fejem a fronttól?

szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az a baj, hogy azt írtad nem szereted az ilyen borongós, esős időt:) Három hónap hőség és aszály után egy ilyen mondatra elég sokan érzékenyen reagálnak.
szept. 12. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:
De nem én tehetek az aszályról, nem fog több eső esni attól hogy lepontoznak……? :D
szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ezen az oldalon szimpátia pontozás van.
szept. 12. 17:30
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanúgy vagyok, mint 1-es, a lehűlés óta lézengek, fejem fáj:((
szept. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

(#1: A 75%-os lepontozását ne vedd magadra, pár napja visszajött, azóta alig van olyan kérdés ebben a témában, amin ne menne végig, és ne húzna le mindenkit az értékelésével..)


A dolgot meg nagyon átérzem, velem is szakasztott ez a helyzet. Azt hittem, hogy végre megjön a lehülés, produktívabb leszek, erre megfelelő alvás, étkezés, folyadékbevitel mellett is állandóan álmos vagyok. Napok óta azt érzem, hogy a bealvás határán vagyok folyamatosan.

szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én ma is olyan vagyok, mint akit fejbe vertek. Lehet durván le van esve a vérnyomásom vagy nem tudom. Ha így megy tovább kénytelen leszek lecserélni a reggeli kávét energiaitalra. Valamit most már csinálni kell.
szept. 13. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!