Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hihetünk az előrejelzésekne...

Ha hihetünk az előrejelzéseknek, jövő héten 18-23 fokos csúcshőmérsékletek lehetnek a hét közepétől, sok esővel és 9-13 fok közti éjszakai hőmérséklettel. Várjátok, vagy számotokra ez túl hideg?

Figyelt kérdés
szept. 5. 13:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

#19

Na igen, az augusztusból egy nap alatt lett november, elmaradt a kellemes ősz idén is. Tegnap este már bekapcsoltuk a fűtést, pedig vasárnap még meg lehetett sülni…. Nem normális ez az időjárás, régen bezzeg még léteztek évszakok. :(

szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Hova kapcsoljátok a fűtést? Nálam most is tárva nyitva a teraszajtó. Odakint meg elég egy farmer és pulcsi és kellemes, frissítő, üdítő levegő van. Nem fázok, nincs melegem. ISTENI
szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

#22

“ Hova kapcsoljátok a fűtést?”

Be, hogy melegebb legyen 15-16 foknál a lakásban.

Odakint meg ömlik az eső, szellőztetni nem lehet anélkül hogy beázzunk, és nem kellemes egyáltalán. Pedig vártam már a szép őszi időt 🍁

szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
16%
Nem hiszem el, hogy nálad most 15 fok van fűtés nélkül, már ne haragudj. Nálam 20 fok van úgy, hogy minden tárva-nyitva. Volt már olyan, hogy télen elutaztam hetekre és nem volt fűtés a lakásban, kint meg pont kegyetlen hideg volt. Na, akkor volt 16 fok amikor hazaértem a fűtetlen lakásba.
szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
22-es, nyugaton 6 fok van nagy szél és eső. Keleti szélén meg 30 fok. Nem mindegy hol laksz és hol nyitogatod a teraszajtót.
szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Pesten lakom. 13. kerület.
szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
OK, ott 18 fok van. No problem elhiszem hogy hűsölsz, végre a meleg után ami ott volt.
szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#24

Akkor én meg ezt nem hiszem el, hogy nálad ilyen meleg van. 1-1.

Nálunk pillanatnyilag 10 fok van kint. Tudod, nem mindenhol ugyanolyan az idő, most bő 10 fok különbség van az ország keleti és nyugati része között...

szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
28 Van az 20 is de ki számolja :) Délben néztem, de tényleg ez volt, legnyugatabbra 6 fok, legkeletebbre 30, bakker 24 fok különbség volt, a fele is sok lenne.
szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem tudtok olvasni? Pesten lakom, nem keleten. Itt is esik az eső, hűvös van és... jólesik.
szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!