Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hihetünk az előrejelzésekne...

Ha hihetünk az előrejelzéseknek, jövő héten 18-23 fokos csúcshőmérsékletek lehetnek a hét közepétől, sok esővel és 9-13 fok közti éjszakai hőmérséklettel. Várjátok, vagy számotokra ez túl hideg?

Figyelt kérdés
szept. 5. 13:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
77%

#10


Szokták mondani, hogy mindenben a pozitív dolgokat kell látni. Az idei nyár nem életed legmelegebb nyara volt, hanem a hátralévő életed leghűvösebb nyara. Ami egyben szomorú is, de Európa nagy része a jelek szerint el fog sivatagosodni. A jelek szerint egyáltalán nem lesz szokatlan a tartósan 40 fok körüli hőmérséklet.


(Tudom, majd az okosok megmondják, hogy régen is volt meleg, de szerintem még soha nem volt ennyire tartósan ilyen meleg, hogy egyszerűen nem tudott lehűlni az időjárás és nem volt csapadék.) Legalábbis ezen az éghajlaton ahol mi vagyunk.

szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
78%

A sok esőt egyáltalán nem várom, gyűlölöm.


A hűvös az jöhet, szeretem a 20 fok körüli hőmérsékletet.

szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%

#6

Esőben hogy öltözöl elegánsan? Ezer éve keresek olyan nadrágot ami elegánsabb fazon (nem sínadrág) és vízálló. Tudsz ajánlani? :D

(Írtam már ki külön kérdést erről többször is, de sose kaptam választ, azért kérdezem itt, bocsi)

szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Hát én itt csak az esti hőmérsékeltnél látok alacsony hőmérsékletet, napközben azért inkább több lesz, mint 23 fok. 1 hétre előre meg úgysem tudják pontosan megmondani a hőmérsékletet.

szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%

13-as:


Figyelj, például a Decatlonban/Hervisben vannak ilyen normálisabban kinéző vízálló/víz lepergető túranadrágok amik között van olyan ami ilyen tipikus jól kinéző térdzsebes, meg van olyan is amin nincsen semmi extra és egyszerűbb kinézetű. Ezek mellé felhúzol egy inget és egy vékonyabb pulcsit, egy hosszabb szárú cipőt, esetleg egy vékony mellényt és máris sokkal jobban tudsz kinézni, mint a rövidnadrág + póló. Így értettem, hogy "elegánsabb".


Legalábbis számomra mindenképpen jobbnak hat, ha nem csak egy farmer rövidnadrágom és egy póló van rajtam, hanem valami olyan, mint amit említettem.


#6 voltam.

szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%

A sár nem kell. A 23 fok az kb ideális.

Én azért el tudnék lenn eegész életemben ebben a 35 fokos strandidőben is... de tínyleg nem rossz, ha esetleg túrázni is.lehet menni végre.

szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Én ebben egyelőre nem hiszek, mert annyira előre modellezésekből tippelgetnek. Szerintem középút lesz. Jelenleg Magyarországon sok esetben 24 órára sem tudják.
szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
VÉGRE! Nagyon untam már az állandó 35 fokot. Tegnap megjött a kellemes őszi idő. 3 hónap után végig tudtam menni úgy az utcán hogy ne szakadjon rólam a víz és ne perzseljen a brutál napsugárzás. Ez valami elképesztően jó. Hétvégére esős 10-15 fokos idő várható, az mekkora királyság!
szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nem nagyon, én azt szeretem ha minél több olyan idő van mikor se fűtés nem kell, se klíma. Bent a lakásban meg 20-24 fokot szeretek max. De így most hogy ennyire lehűl, sehogyse jön össze a benti legalább 20 fok fűtés nélkül.

Kint mindegy mert ha megyünk valahová fel lehet öltözni, a kánikula meg olyankor rossz mert nem lehet ruhával kompenzálni.

szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
44%

Na itt a kellemes őszi idő, marhák, ezt akartátok😆

Lépni nem lehet olyan disznószar az időjárás, mindenem szétázott, már meg is fáztam, mert annak ez nem akkora mulatság ám aki nem autóval jár ugyebár

szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!