Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hihetünk az előrejelzésekne...

Ha hihetünk az előrejelzéseknek, jövő héten 18-23 fokos csúcshőmérsékletek lehetnek a hét közepétől, sok esővel és 9-13 fok közti éjszakai hőmérséklettel. Várjátok, vagy számotokra ez túl hideg?

Figyelt kérdés
szept. 5. 13:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeretem a meleget, de a hideget sem.
szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a fent leírtak tartoznak az ideális hőmérséklet kategóriába, szóval várom, bár magát, az időt, nem szeretem siettetni.
szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
59%
Csak a nyarat szeretem, nem várom ezt, utálom ami nem 30+ fok
szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%
Pestre 23-27 fokot ír. Az nekem ideális, nagyon várom.
szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
18-23 tökéletes.
szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%

Számomra ideális. Én szeretem egyébként is a borús esős időt. Egyrészt nem szeretek izzadni, másrészt sokkal elegánsabban és jobban lehet felöltözni, mint hogyha póló + rövidnadrágban lennél.


Én alig várom, de félek pont annyira lesz pontos, mint az utóbbi időben bármilyen időjárás előrejelzés. (Spoiler: Semennyire!)

szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
52%
Svájcban élek, tegnaptól végre hűvös van, 23-25 fok, végre lehet létezni, nem csak szenvedni a 30-34 fokban (klímát tilos felszereltetni).
szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
52%

Miért tilos a klíma??


Én már várom.

szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
52%
A 18-23 csúcs jöhetne. De ez nem hogy mostantól (hét második fele) nem így lesz, még hétfőn is 19 lesz a minimum.
szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
Alig várom, már számolom a napokat. Ez a nyár nem volt nyár. A nyár az nem ilyen. Normál esetben nem a négy fal közt kéne élni nyáron, mint a vámpírok. 25 éve az ember egész nyáron kint volt a szabadban, sportolt, kirándult, strandolt, barátokkal lógott. Így nézett ki a nyár. Jó volt szabadban lenni, jól esett a napsütés. Krva szomorú, ami történik. És a döbbenet az, hogy 20-30 év alatt változott ekkorát. Mi lesz 30 év múlva? Mert van egy olyan érzésem, hogy gyorsított ütemben fog változni a klíma.
szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!