Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy kapcsolatban a nő a...

Ha egy kapcsolatban a nő a bántalmazó fél akkor ott inkább csak verbális a bántalmazás mint fizikai, míg ha a férfi a bántalmazó fél ott gyakoribb a fizikai bántalmazás is?

Figyelt kérdés
szept. 5. 00:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb...

A fizikai bántalmazó férfiak is verbális bántalmazással kezdik, de aztán később az erőfölényük miatt jobban megengedik maguknak a tettlegességet.

A nők viszont nem tudják megfélemlíteni a férfit, szóval nem is térnek át tettlegességre.(oké persze bele lehet kötni hogy millióból egy bántalmazó nő tényleg tud félelmetes lenni, és millióból egy bántalmazott férfi tényleg félti az életét egy nő miatt, de az nem ugyanaz, mint hogy az átlag férfi egy ütéssel be tudja törni egy nő koponyáját)

szept. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Dehogynem a nők ugyan úgy fizikailag is bántalmaznak mert a férfi úgy sem üt vissza
szept. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen van fizikai bántalmazás is, a kettesnél a pont.
szept. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Ugyanúgy neki tud menni az már más kérdés, hogy a férfi ezt hagyja vagy nem. Nőként egyedül ebben az esetben mondom azt, hogy ilyenkor nyugodtan oda lehet baszni a nőcinek ha már pattog.
szept. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

4

Hidd el tudja az a nő hogy kinek lehet nekienni aki nem üt vissza. Ugyan az a nő aki nekimegy a pasijának pl egy másik nőnek már nem biztos hogy nekimenne.

szept. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Nyílván egy adott " férfi" típust tud megverni egy elmebeteg nő...
szept. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen házasságban éltem, férfiként. Szerencsére már elváltunk. A volt feleségem is alkalmazta a verbális és fizikait is. Volt hogy csak alázott, (ismerősök előtt is) de volt, hogy konyhakéssel jött nekem.

Mindig azzal érvelt, hogy nyugodtan üssem meg, úgyis lecsukat utána. Ezt a bántalmazott nő kártyát nagyon sok nő szereti előhúzni, még akkor is, ha ő a bántalmazó.

A másik kedvenc mondása, hogy a gyerekünket úgyse láthatom majd, mert ő azt elintézi, hogy ne kapjak láthatást. A legtöbb válóperes bírónő, mert a legtöbb bírónő, anyacentrikus és férfigyűlölő.

Többször öngyilkossággal fenyegetőzött, ha bármi lépést merek tenni.

Ja és a lakáshitellel terhelt lakás, közös volt.

Válás előtt 2 évvel a közös bankszámlát lenullázta, úgy, hogy semmi olyat nem vett ami indokolná. Nyitott egy másikat, amire átpakolgatta a pénzt, atm-ből kp-ben, hogy ne legyen nyoma.

Megállapították a gyerektartást, amit fizetek, de azt mind magára költi, mert a gyereknek ezen felül mindent én veszek. Ő semmit. Nem beszélve arról, hogy én 2 éve szja visszatérítést sem kaptam, mert a háztartásomban nincs gyerek. Ő meg felveszi az emelt családipótlékot.

szept. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Nagyon sajnálom ami történt, és ezért is gondolom úgy, hogy a házasságot nem szabad el sietni, mert a végén amikor gyerek lessz, akkor ő fogja szívni
szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Egy nő csak akkor mer bántalmazó lenni ha a férfi olyan típus aki soha nem ütne meg nőt.


Az én szüleimnél az apám rengetegszer félholtra verte az anyámat, az anyám meg sem mert sosem szólalni.

De verbálisan is ő volt a bántalmazó, engem is és az anyámat is.

Ha volt rajtam egy pattanás, rögtön mondta hogy rühes vagyok… ilyen “apró” dolgoktól a rugdosásig.


Viszont az anyám nekem már vissza meri adni mert tudja hogy nálam sokkal erősebb ezért rajtam vezeti le amit tőle kapott.


Erőviszonyoktól és embertípustól függ.

szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Egyszerűen átlagban egy férfi mindig erősebb, mint egy nő. Ki lehet próbálni, hogy lefogatod magad egy olyan férfivel, akiben megbízol. Mozdulni sem fogsz tudni. Baromi ijesztő.


Egy nő nem tud csinálni semmit, ha elverik. Simán belehalhat. Egy férfinek csak lefognia kell a nőt, és elmenni.


Nem hibáztatom a férfiakat, csak azt mondom, ha a két nem egyforma erős lenne, nem halna meg ennyi nő. Egyszerűen a PC jegyében mindenki tagadja, mennyivel erősebbek a férfiak.

szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!